PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:27 am

Përshëndetje forumista deshta qe t'ju tregoj se si luhet kjo loj dhe une po filloj i pari qe te kuptoni ju tjert se si luhet..besoj se do ju pelqen gjithve....Argetim te kendeshem..........

Loja luhet kshtu psh une po e shkruaj një fjalë


UUUUAAAAAA MAMI PO KENDON SINANI

E ju do te shkruani te gjith nga një fjalë me uuaaaaaa mami.......??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:29 am

uuuuaaaaa maaaaamiiiii po vjen speederblaniiiiiii

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:35 am

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiii
iku fustani (pa lidhje )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:38 am

uaaaaaaaaa maaaami


erdhi erdoganii...

kott

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:41 am

uaaaaa Mamiiii
sec na u thye xhami ????
o te keqen mammiiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:43 am

hahaha


uaaaa mamiiii

erdhi babiii
prej hamamiiii
me henger shuplakiiiiii

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:48 am

uaaaaaa mammmiiiiii
sme len rehat kyyyy

(debili )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:49 am

uaa mamiii
mu prish ramazani ahahahahah(palidhje)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:51 am

uaaaa mamiiii
neser shkolla...pa algjebër

e vetmja lend qe shkollen ma ka bo kushedër

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 6:32 am

uaaaa mami iiiiiiiiiiiiiiiiii u prish dillapi (palidhje) hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 1:29 pm

uaaaa mamiiiiiiiiiiii
si t'ia bej tani qe u idhnu djali ahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 11:11 pm

uaaaaaaaaaaa mamiiiiiiiiiiiiiii

pse u idhnu babi ...............hahahahhaahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 11:16 pm

uaaaa mamiii


u rezu maliii

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Nov 14, 2008 11:27 pm

uaaaa mamiiiiiiiiiiiiii
erdhi babiiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sat Nov 15, 2008 9:24 pm

uaaaa mamiiiii

u priiish kompjuteriiii
i kcii federiiiiii

jo me mamin kompjuteri ska feder
epo oj mami mu bone si pink panter

(kjo esht kur tkapen 15 sekondi)

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sat Nov 15, 2008 10:41 pm

FaLcOxXx shkruajti:
uaaaa mamiiiii

u priiish kompjuteriiii
i kcii federiiiiii

jo me mamin kompjuteri ska feder
epo oj mami mu bone si pink panter

(kjo esht kur tkapen 15 sekondi)

hahahahahahahahahah
Bravo be legjend ije eheheh


uaaaaaaa mamiiiiiiiii
ky djaliiii sa bukur ka shkrujtt ahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sat Nov 15, 2008 11:04 pm

uaaaaaaa mamiiiiiii

lun realli ........... Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sat Nov 15, 2008 11:41 pm

uaaaaaaaaaaaa mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

humben reali Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sat Nov 15, 2008 11:59 pm

uaaaaaaaaaa mamiiiiiiiiii

pisss realiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sun Nov 16, 2008 1:47 am

uaaaaaaaaaaa mamiiiiiiiii

lije se humbi realli po humbi edhe luani


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sun Nov 16, 2008 2:03 am

uaaaaa mamiiiiiiiii
luaniii e prishiii krejttttttttttttt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Sun Nov 16, 2008 5:51 pm

uaaaa mamiii
hupi gjermanniiiiiiii
e rzoi dimitrenko aeroplaniiiii
dhe u be namiiiiii
thanks alketa per komentin hihihi

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Mon Nov 17, 2008 1:48 am

hehehehe mkini cu tceshi me kto postime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Mon Nov 17, 2008 3:28 am

uaaaaaaaaa mamiiiiiiii
forza forumiiiiiiiiiiii
esht ora 1.35

dhe e zu gjumiiiiiii

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   Fri Dec 05, 2008 1:45 am

uaaaa mamiiiiii
pse nuk hyn ne forum
keta tipaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Uaaaaaaaaa Mamiiiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Tetova- Caffe-
Kërce tek: