PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 RINIA DHE MJETET NARKOTIKE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
serial-killer
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: RINIA DHE MJETET NARKOTIKE   Fri Nov 14, 2008 1:48 am

Jetojm ne 1 shekull mjaft te çuditshem,ku shohim se dita dites rinia jon po shkon nga nje rug shum e gabuar.
Valle lind pyetja?Pse rinia mashtrohen te ajo rug ku sjell vetem shkatrim.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: RINIA DHE MJETET NARKOTIKE   Fri Nov 14, 2008 1:50 am

sepse jan kurioz te provojn gjera te pa ligjshme....
bene sheqerin te paligjshem dhe gjith do ta kontrabandojn

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: RINIA DHE MJETET NARKOTIKE   Fri Nov 14, 2008 1:51 am

serial-killer shkruajti:
Jetojm ne 1 shekull mjaft te çuditshem,ku shohim se dita dites rinia jon po shkon nga nje rug shum e gabuar.
Valle lind pyetja?Pse rinia mashtrohen te ajo rug ku sjell vetem shkatrim.....


Ju lutem nuk eshte ketu tema per diskutime ketu mundet te behen vetem prezentime

ka vende tjera ku mund te postoni tema te lira...

respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RINIA DHE MJETET NARKOTIKE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
RINIA DHE MJETET NARKOTIKE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: