PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Pse jemi kaq rrace e bukur?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Fri Nov 14, 2008 2:29 pm

E keni vene re qe jemi rrace shume e bukur?! Ku ka me vend tjeter goca aq tbukura sa kto tonat....djem trim sa kto tonet?! njerez qe vishen me shije, sipas modes(ka ska lek fukarai i shkret per rrroba i shpenzon)
Kush na ka inat te na.....eee....te na marri te keqen.

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija


Edituar për herë të fundit nga FaLcOxXx në Sat Dec 06, 2008 6:35 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sat Nov 15, 2008 12:21 am

i pergjigjem pyetjes time hihi...
sepse ne jemi shqiptar..prejardhjen e kemi ilire te cilet jane pellazg...grupi i pare etnik i cili ka jetuar ne evropen e para 20 mije vjetve

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sat Nov 15, 2008 1:17 am

Pse ??hehe po sjemi krejt tbukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sat Nov 15, 2008 1:18 am

sepse jemi me te persosur se te tjeret ehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sat Nov 15, 2008 9:54 pm

Aηι∂α shkruajti:
Pse ??hehe po sjemi krejt tbukur


hehe nuk duhet te kesh bukuri te jashtme se per ashta une hic sjam i mir aman pergjithsisht jemi nje rac shum shum e bukur

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Mon Nov 17, 2008 2:06 am

hehehe sidoqoft mendimi jot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Fri Dec 05, 2008 10:17 pm

vertet jemi rac e bukur,vec un jo kshyre fytyren time sa e bukur eshte Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WhIsKeY

avatar

Numri i postimeve : 141
Age : 26
Vendbanimi : Dihet mo pi PIROKI...
Puna/hobi : I diplomum i papun...
Humor : WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Fri Dec 05, 2008 10:43 pm

O thupra sa i perket races se emrit "thupra" ju jeni raca e drunjve.

haha
Just jocking!!!

WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sat Dec 06, 2008 12:45 am

WhIsKeY o papak shko ushtro shqip,ende ski kok me kuptu emrin tim thupra1 qka i vjen
edhe kujdes fjalorin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sat Dec 06, 2008 6:36 pm

ju lutem mos perdorni fjal fyese ose do fillojm me fshirje te komenteve


me respekt

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   Sun Dec 07, 2008 8:35 pm

FaLcOxXx Nuk u fyem aspak
lexo mir reagimet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse jemi kaq rrace e bukur?!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse jemi kaq rrace e bukur?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: