PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 "Udhtim ne te kaluaren"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: "Udhtim ne te kaluaren"   Fri Nov 14, 2008 2:35 pm

Cfare do benit nqs do ekzitonte “makina e kohes”dhe te keni mundesi te udhtoni ne kohe(te ktheheni ne te kaluaren).
Dhe mbi te gjitha, jeni te favorshem per kete shpikje?(Nqs do ishte e mundur)
(E di qe pytja eshte e quditshme,dhe nuk dua te kondicionoj asnje)
Une nuk jam per kete shpikje.
Ne teori mjafton edhe minimumi dhe i pa justifikueshem i ndrimit te dimensioneve(e kaluara)per te shkaterruar gjithqka te kohes perzente(tashme)
Do prishnim gjithqka qe eshte ndertuar deri tani??
Apo do rregullonim shume gjera te bere keq me pare??
Kush nga ju deshiron te gjindet ne kete situacion,qe te kete mundesi te kthehet indjetro ne kohe.
Te nxjerrim nje konkluzion sebashku,Ju ftoj te gjithve te “udhetojme”(virtualisht) ne kohe.
Do hypnit ne kete "makine te kohes"(ska gje mund te jete edhe motorr)

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: "Udhtim ne te kaluaren"   Sat Nov 15, 2008 12:19 am

une do kisha mar nje tenk me viti, do kallasha hehee dhe do kisha shku ne kohen kur iliria ishte provinc romake...do e kisha shkatru romen, dhe do e beja ilirin me te forten ne bote SmileSmileSmileSmileSmile

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: "Udhtim ne te kaluaren"   Sun Nov 30, 2008 8:19 pm

Une de kisha shku ne vitin 1933 vitin kur Adolf Hitleri mori pushtetin dhe e deklaroi Gjermanine shtet Nacional Socialist.
Me kete rast do kisha bere gjithcka qe te behesha anetar i partise dhe do kerkoja si detyre "Zhdukjen e Hebrenjeve"
Po te ndodhte kjo sot bota do te ishte ndryshe pra pa probleme...
Nper parulla do te shkruhej "Remember 20 milion Jewish" me rastin e perkujtimimit te tyre e jo vetem 6 milion.

_________________
Se këtu i thonë Shqipni , gjitha Iliri. Kur nga nje det ne tjerin det isha zot Vetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Udhtim ne te kaluaren"   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Udhtim ne te kaluaren"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: