PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Kujtimet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
serial-killer
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Kujtimet   Fri Nov 14, 2008 6:30 pm

Kujtimet. Jane te pakontrollueshem, nuk jeni ju qe vendosni as cilet te mbani e mbi te gjitha, as kur eshte momenti ne te cilin mund t'i mendosh. Kujtimi eshte agresiv, i fut hundet pa takt, i paedukate dhe prepotent. Kur vjen vjen, vesh pantofolat dhe ze rehat ne poltronen e tij te preferuar brenda trurit tuaj dhe, per gjithe kohen qe ka vendosur ai te qendroje aty, ju jeni te mundur: s'i beni dot asgje! Vjen nje moment kur ju braktis.. po heret a vone aty kthehet prape se prape.

Ju c'raport keni me kujtimet? I mireprisni, sido qe te jene, apo u druheni? Nese do mundeshit, do zgjidhnit harresen si alternative, apo do pranonit cdo mysafir qe kthehet t'i beje vizite trurit tuaj (qofte ky edhe i padeshirueshem)?
Ju mirepres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kujtimet   Sat Nov 15, 2008 12:18 am

kujtimet e mira i mbaj mend...te keqijat s'dalin prej mendjes!!

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kujtimet   Sat Nov 15, 2008 3:04 am

Njeriu punon qe te jetoj te ardhmen,keshtu qe edhe pse ndoshta ndonjeher kthehemi ne kujtimet e vjetra ndonjeher bohemi keq ndonjeher bohemi mire,ndonjeher edhe kujtimet e keqija na ndihmojn per te formuar nje te ardhme shum me te mire.


Jeto per te ardhmen dhe asnjeher mos e haro te kaluaren,sado e rend qoft,sepse ndonjeher apo shpesh here e kaluara te shtyn nje hap para e mire koft apo e keqe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kujtimet   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kujtimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: