PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Soni Malaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Soni Malaj   Fri Nov 14, 2008 11:42 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Blue Jeans-Soni MalajSonte dua qe te jem vetem pa ty . Erdhi koha qe te kem nje stil te ri . Sonte skam as telefon linja s'funksionon. As nuk dua qe t'ja di se ku ndodhesh ti .x2

Blue jeans un veshi tani
fundin blue jeans sexi
Blue blue blue jeans fundin qe se vishja dot me ty .

Ref:
Qenka dhe me mir (pa ty)
tani po te them(ne sy)
Me kte veshje (ndihem mir )
shko tani me le (te lire)

Sonte dua qe te jem vetem pa ty . Erdhi koha qe te kem nje stil te ri . Sonte skam as telefon linja s'funksionon. As nuk dua qe t'ja di se ku ndodhesh ti. x2

Ref:
Qenka dhe me mir (pa ty)
tani po te them(ne sy)
Me kte veshje (ndihem mir )
shko tani me le (te lire)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Soni Malaj   Fri Nov 14, 2008 11:43 pm

Dhe Pak Sa Te Zbardhi Dita -Soni Malaj

Fjalet do ta mbaj lotet do ti thaj
me the më ke asgje nuk na ndan
sa here qe me prek qdo qe ne ket jet
ndizet vetem kur ti shpirt me the
sa here me ke then gjumi sme ka zen
ndalo me shiko dhe me perqafo
zemren ti ma dhe une jetoja dje
ky det kjo bote ngjitet permbi re

dhe pak sa te zbardhi dita
me mbaj ne krah trupin tend ta ndjej
ti vetem edhe pak sa te zbardhi dita
qdo perendi mori emrin ton
ti vetem edhe pak .

fjalet do ta mbaj lotet do ti thaj
me the me ke asgje nuk na ndan
sa here qe me prek qdo qe ne ket jet
ndizet vetem kur ti shpirt me the
sa here me ke then gjumi sme ka zen
ndalo me shiko dhe me perqafo
zemren ti ma dhe une jetoja dje
ky det kjo bote ngjitet permi re

dhe pak sa te zbardhi dita
me mbaj ne krah trupin tend ta ndjej
ti vetem edhe pak sa te zbardhi dita
qdo perendi mori emrin ton
ti vetem edhe pak .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Soni Malaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Kinema & Muzik :: Texte Kengesh-
Kërce tek: