PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Shpat Kasapi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Shpat Kasapi   Fri Nov 14, 2008 11:44 pm

Ti prap me don


Si cdo fillim i ri
ta harrojme ate dashuri
asgje smbetet ne kete bote
pervec se nje kujtim
tash po i harroj
me tjetren po kaloj
sikur se atehere me ty
jam i lumtur perseri

Tash cdo gje mes nesh mbaroi
leri ato fjale te kota,
te lutem me harro, te lutem me harro

(refreni)
Ti prape me don
(2x)
e di qe shume te mungoj
por nuk mund te dashuroj
gjeje ndonje tjeter
nuk e ke aq rende

Pendohu sa te duash
se gabimin nuk ta fali
me le rehate jetohe
ajo tjetra me gezoi
dhimbjet tash po i harroj
me tjetren po kaloj
sikur se atehere me ty
jam i lumtur perseri

Tash cdo gje mes nesh mbaroi
leri ato fjale te kota,
te lutem me harro, te lutem me harro

(refreni)
Ti prape me don
(2x)
e di qe shume te mungoj
por nuk mund te dashuroj
gjeje ndonje tjeter
nuk e ke aq rende

Tash cdo gje mes nesh mbaroi
leri ato fjale te kota,
te lutem me harro, te lutem me harro

Ti prape me don
(4x)
e di qe shume te mungoj
por nuk mund te dashuroj
gjeje ndonje tjeter
nuk e ke aq rende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shpat Kasapi   Fri Nov 14, 2008 11:49 pm

Dashurom ti

--------------------------------------------------------------------------------

Harroj te gjitha eja te kalojm nje nat
Nat ne diskotek
Jeto nje jet ashtu si e don vet

Kaluan vitet qe kur nuk jemi par
Pa une edhe ti
E ne ket nat le te kenaqemi

Nuk e mohoj se me ka marr malli
E krejt boten flak per ty e kalli
Tash me nuk kam fuqi qe te harroj ty
Leri te gjitha zemer dashurom ti

Eja me mua te kaloj veq nje nat
Un dhe ti ah
Harroj te gjitha
Doshurom veq ti
Dashurom veq ti ti..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shpat Kasapi   Fri Nov 14, 2008 11:49 pm

Luj Luj Bukuroshe

kush u çu me vallzu diskoteken e çoj m'kom
mbas nje vajze djemt po sillen u bo hallakam
ajo vajze ishte e imja por un nuk isha i vetmi
dje lunte me mua, sot po lun me tjetrin
luja, luja

Chorus:
luj luj bukuroshe
e mua me thoje te kam veç ty
luj luj bukuroshe njerit ja bon me dorr
tjetrit me sy

luj luj bukuroshe
leri tjeret e m'thuaj te dua
luj luj bukuroshe
rrej tjeret qysh me rejte mua

kush u çu me vallzu diskoteken e çoj m'kom
mbas nje vajze djemt po sillen u bo hallakam
ajo vajze ishte e imja por un nuk isha i vetmi
dje lunte me mua, sot po lun me tjetrin
luja, lujaluj luj bukuroshe
e mua me thoje te kam veç ty
luj luj bukuroshe njerit ja bon me dorr
tjetrit me sy

luj luj bukuroshe
leri tjeret e m'thuaj te dua
luj luj bukuroshe
rrej tjeret qysh me rejte mua

luj luj bukuroshe
luj luj bukuroshe


luj luj bukuroshe
e mua me thoje te kam veç ty
luj luj bukuroshe njerit ja bon me dorr
tjetrit me sy

luj luj bukuroshe
leri tjeret e m'thuaj te dua
luj luj bukuroshe
rrej tjeret qysh me rejte mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shpat Kasapi   Fri Nov 14, 2008 11:49 pm

Sonte do te Pi

Sonte s’dua ta di
ku je dhe me kë fle..
hajde maestro bjeri maestro
nje këng vec për ne..

kape një alkol,
po si do që të jet,
ajo le ta di se un më
kam ndyshuar krejt!

do të dehem e të prehem
këtë nat pa gjum,
jo nga vujtja por nga gzimi
oo i lumi un…

ref:
o sonte do të pi,
do të pi e sdo të ndalem,
bjeri maestro ti,
bjeri se rehat po rri..

o sonte do të pi,
do të pi e sdo të ndalem,
bjeri maestro ti,
bjeri se po hedhim valle…

sonte për her të par,
nuk më intereson,
kujt i fal puthje pa ndal o
nuk më bëhet von…

do të pi me qejf
e le të dehem krejt,
jam i lir oo
në zinxhir jo,
e kërkove vet..

do të dehem e të prehem
këtë nat pa gjum,
jo nga vujtja por nga gzimi
oo i lumi un…

o sonte do të pi,
do të pi e sdo të ndalem,
bjeri maestro ti,
bjeri se rehat po rri..

o sonte do të pi,
do të pi e sdo të ndalem,
bjeri maestro ti,
bjeri se po hedhim valle…-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shpat Kasapi   Fri Nov 14, 2008 11:50 pm

Shpresa e fundite

ndrysho per te mir se nuk esht von ende po na pret foleja jon me frymen e fundit un po te lus eja dhe ne
enderr njeher me puth nuk sherohesh ti o palg e vjeter un te dua me shum si qdo tjeter me shpresat e fundit te shkruaj provoje fatin serish me mua a mund tjemi bashk edhe nje her si ateher jam i fundit dhe i pari qe [per ty digjem si zjarri fryma e fundit me ty let me del floket ti perkedhel veq edhe nje her me shpresat e fundit te shkruaj provoje fatin serish me mua a mund tjemi bashk edhe nje her si ateher jam i fundit dhe i pari qe per ty digjem si zjarri fryma e fundit me ty le tme del floket ti perkedhel veq edhe nje her
mbylli syt se sdua te te shikoj merrma edhe zemren te mbijetij me frymen e fundit un po te lus eja dhe ne enderr njeher me puth nuk sherohesh ti o plag e vjeter un te dua me shum se qdo tjeter me shpresat e fundit te hkruaj provoje fatin serish me mua a mund tjemi bashk edhe nje her si ateher jam i fundit dhe i pari qe per ty digjem si zjarri fryma e fundit me ty le tme del floket ti perkedhel veq edhe nje her me shpresat e fundit te hkruaj provoje fatin serish me mua a mund tjemi bashk edhe nje her si ateher jam i fundit dhe i pari qe per ty digjem si zjarri fryma e fundit me ty le tme del floket ti perkedhel veq edhe nje her
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shpat Kasapi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpat Kasapi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Kinema & Muzik :: Texte Kengesh-
Kërce tek: