PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 shurthohet nga zilja e ores se dores qe e mban ne dore plote 25 vjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: shurthohet nga zilja e ores se dores qe e mban ne dore plote 25 vjet   Fri Nov 14, 2008 11:59 pm

Një veteran është shurdhuar nga tingulli i ziles së tij, pasi e dëgjon atë prej 25 vitesh. Keith Jackman, 86-vjeçar, thotë: “E dëgjoj zilen e orës prej njëzet e pesë vitesh dhe kjo ka pasur ndikim në dëgjimin tim. Besoj se ishte rrezik i vetëdijshëm”, thotë ai. Stërgjyshi në pension hoqi dorë nga puna në “Christchurch”, Dorset, por u rikthye kur zëvendësuesi i tij vdiq.

Ai thotë: “Dëgjimi im filloi të më përkeqësohej 10 vite më parë. Gjithçka ndodhi gradualisht, prandaj në fillim nuk vura re asgjë të ndryshme, por më pas fillova të mundohem shumë të dëgjoja fjalët e njerëzve dhe zëri i televizorit gjithmonë dukej i turbullt”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: shurthohet nga zilja e ores se dores qe e mban ne dore plote 25 vjet   Sun Nov 16, 2008 5:28 pm

ej da hek zilen pi ores se si dihet mo mbes ene une shaurdh SmileSmile

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
 
shurthohet nga zilja e ores se dores qe e mban ne dore plote 25 vjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Kuriozitete-
Kërce tek: