PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Rregull per temat qe hapen ne Portal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Rregull per temat qe hapen ne Portal   Sat Nov 15, 2008 3:50 am

Te gjith ata antar qe vendosin te postojn nje Lajm apo ndonje teme tjeter ne Portal, jan te obligum ti permbahen ketyre rregullave:

1- LLoji, ngjyra dhe madhesia e shkronjave, duhet te jene si meposhte:
a) Lloji i shkronjave - Paltino Linotype
b) Madhesia e shkronjave - 3
c) Ngjyra e shkronjave - E zeze


2- Foto e bashkangjitur - Secila Teme e re qe hapet ne portal, duhet te kete edhe foto, e cila nuk preferohet te jete me e madhe se 320x240, per ta ber upload nje foto qe ta vendosni ne portal perdoreni kete webfaqe http://allyoucanupload.webshots.com/ pasi permes saj mund ta caktoni edhe madhesin e fotos, nese ajo eshte me e madhe se formati i lejuar.

3- Permbajtje interesante - Lajmet qe postohen ne Portal duhet te jene aktuale dhe interesante per ata qe vendosin ti lexojn.


Keto jan 3 rregulla qe ju ftoj ti respektoni, ne te kunderten postimet mund te fshihen apo te editohen nga Staffi.
E gjith kjo eshte ber per ta ruajtur estetiken e Portalit, per shkak se po behen shume postime me lloje te ndryshme te shkronjave qe po ndikon ne pamjen e Portalit.


Me respekt nga Staffi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregull per temat qe hapen ne Portal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Rregulla dhe Lajmerime-
Kërce tek: