PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Mariah Carey: Koha e dives ka marre fund

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Mariah Carey: Koha e dives ka marre fund   Sat Nov 15, 2008 3:51 amMariah
Carey kembengul se kane marre fund ditet kur ajo sillej si nje dive dhe
e gjithe kjo ka ndodhur fale bashkeshortit Nick Cannon, qe ka sjelle
qetesi ne jeten e saj.

Ajo dhe Nick
punuan se bashku per realizimin e videos se hitit te ri te kengetares,
“Stay In Love”, ku bashkeshorti ishte edhe regjisor. Mariah u mrekullua
pasi ishte hera e pare qe punet u kryen pa incidente dhe videoja
perfundoi ne kohe.

Ceremonia e dasmes u be ne muajin prill,
por per kengetaren nuk eshte heret per te pasur nje familje te madhe. E
pyetur nese priten femije se shpejti, ajo u pergjigj: Ndoshta se
shpejti, do ta shohim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Mariah Carey: Koha e dives ka marre fund
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: