PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Lajmerim rreth grades VIP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Lajmerim rreth grades VIP   Sat Nov 15, 2008 3:52 am

Lajmerim rreth grades VIP..

antaret qe do te bejn 2000 postime kan privilegjin te fitojn graden VIP ne kete forum

respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim rreth grades VIP   Sat Nov 15, 2008 4:54 pm

por shpresoj qe anetaret te mos fillojn vetem te postojn per sasi...le te jete per kualitetin e postimeve te tyre

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 31
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim rreth grades VIP   Sat Nov 15, 2008 8:22 pm

Edhe une shpresoj te njejten gje si ti falcoxxx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim rreth grades VIP   Fri Nov 21, 2008 9:34 pm

A ka grada tjera pervech grades VIP ????
psh

Forumist 200 - 500 poste
Ushtar 500 - 1000 poste ose grada tjera ???
Do ishte shum interesant
Jom bazu ne disa forume tjera prandaj pyes ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerim rreth grades VIP   Fri Nov 21, 2008 10:12 pm

per momentin jan vetem grada VIP,moderator,supermoderator..por shpresoj se do bejme dhe grada tjere..Wink

kryesorja eshte qe ju te jeni aktiv dhe i gjithe aktiviteti juaj do te shperblehet...

respektet e mia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajmerim rreth grades VIP   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajmerim rreth grades VIP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Rregulla dhe Lajmerime-
Kërce tek: