PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Gjendet e vdekur adhuruesja e Paula Abdul

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Gjendet e vdekur adhuruesja e Paula Abdul   Sat Nov 15, 2008 3:56 amGjendet
e vdekur nje adhuruese e kengetares Paula Abdul. 30 vjecarja Paula
Goodspeed u gjet pa jete ne nje makine, bashke me nje sasi droge, disa
CD dhe foto te pop starit Abdul.

Vajza kishte qene nje nga konkurentet per “Amerikan idol”, programin ku Abdul ishte nje nder nga pjesetaret e jurise.

Sipas nje dedektivi nga Los Anxhelos, viktima kishte vdekur nga mbidoza.

Besohet
qe vajza te kete qene nje adhuruese e cmendur e kengetares dhe ajo vete
shprehu keqardhje per te. “Jam e shokuar dhe me vjen keq per cfare
ndodhi. Lutjet e mia shkojne per familjen e saj”, tha ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Gjendet e vdekur adhuruesja e Paula Abdul
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: