PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Nora ndron imazhin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Nora ndron imazhin   Sat Nov 15, 2008 10:56 pmAjo është një femër tejet seksi dhe e pëlqyer me performancat e saj në Kosovë, Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë. Nora Istrefi është padyshim një nga ato këngëtare shumë të këndshme për t’u dëgjuar dhe akoma më interesante për t’u parë.

Kjo ka qenë arsyeja që ajo, por edhe shumë kolege të saj kanë ditur të mbajnë të mbërthyer fansat e tyre me befasi, të cilat jo gjithmonë kanë të bëjnë me karrierën e tyre.


“Panorama” ka botuar dy fotografi të Norës ku ajo paraqitet më një pamje shumë ndryshe./Telegrafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nora ndron imazhin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: