PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Tuna:nuk dyshoj se dueti do te behet hit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Tuna:nuk dyshoj se dueti do te behet hit   Sat Nov 15, 2008 10:59 pmPas tejkalimit të disa çështjeve personale, këngëtarja nga Maqedonia, Tuna, ka vendosur të bëjë 'bum' në skenën shqiptare me një këngë të re në duet.

Ajo është duke përgatitur një këngë të re, e cila do të pasohet me klip, ndërsa më vonë edhe me albumin e ri.

“Shumë shpejt do të keni mundësinë të ndiqni një duet bombastik. Aty ku vendos të paraqitem dua të lë vulë dhe mendoj që edhe publiku atë pret nga unë”, është shprehur Tuna.

Spekulohet se kënga e re e Tunës do të jetë një duet me një mashkull, të cilin ajo refuzon ta zbulojë, dhe pritet që ky të jetë një rikthim pozitiv i këngëtares në skenë, pas thashethemeve të shumta për jetën e saj private./Telegrafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tuna:nuk dyshoj se dueti do te behet hit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: