PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Sun Nov 16, 2008 12:04 am

Cka mendoni ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Mon Nov 17, 2008 8:03 pm

po une e shof te arsyeshme me ja shpreh vajza djalit dashurin se ndodh ndonjeher vajza e don shum po djali se kupton e per ket arsye duhet me ja shpreh dashurin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Mon Nov 17, 2008 10:29 pm

dhe une e shikoj te arsyeshme qe nje vajze me ia shpreh nje djalit ate qe ndjen se nuk eshte asgje hiq...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Mon Nov 17, 2008 10:49 pm

ka shum here raste qe djali frigohet te shpreh dashurin ndaj nje vajze...dhe per kete shoh te arsyeshme qe nje vajz te bej hapin e para

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Mon Nov 17, 2008 10:53 pm

FaLcOxXx shkruajti:
ka shum here raste qe djali frigohet te shpreh dashurin ndaj nje vajze...dhe per kete shoh te arsyeshme qe nje vajz te bej hapin e para

jam shume dakorte me ty ama nese vajza nuk e din se djali e dashuron apo dichka te till....por une them se duhet vajza te ia shpreh dashurin nje djalit sa ka shume raste qe djali nuk e din se nje vajze e dashuron apo nuk e pret nga ajo vajze nje gje te tille...dhe nese ajo ia shprehen bene mire..se nese nuk ia shprehen mund te mos e kete asnjeher ate qe e don dhe te vuaj per ate gjate tere jetes pse nuk ia thassh......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Mon Nov 17, 2008 10:55 pm

esht si ajo thenja popullore...

nese provosh te besh nje gje mund te humbasesh por nese se provon ke humbur gjithsesi

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   Mon Nov 17, 2008 10:57 pm

FaLcOxXx shkruajti:
esht si ajo thenja popullore...

nese provosh te besh nje gje mund te humbasesh por nese se provon ke humbur gjithsesi

OP shume e vertet Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A e shihni te arsyeshme qe vajza tia shpreh e para dashurine nje djali???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: