PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 HAHAHAHAHAHA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: HAHAHAHAHAHA   Sun Nov 16, 2008 3:51 am

oj loqk me fal se ta thom ama duhet ta dish skam dasht tete kallxoj se do zemrohesh shom ama heret a von do e marish vesht mos u idhno ta tu te majren per at ene te kallxoj ama besom se mvajn shom kec ene mund ta paramendoj si de ndejhesh se ene une kec jam ama duhet ta dish se... baba dimri nuk egziston!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: HAHAHAHAHAHA   Sun Nov 16, 2008 3:54 am

mos more djal se ti sme kupton. jam shum e re mami me qorton, me djemt me thot ti mos me kalu, ulu shpirt i mamit se ke per te msu ( dhe kshtu njeriu jet pa martu) hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: HAHAHAHAHAHA   Sun Nov 16, 2008 3:56 am

a kan ni gjal ene i thot hoxhes o hoxh kur do e bojsh ezanin remiks. hoxha heshten. prap ni dit qeter ki gjali i thot hoxhes o hoxh nuk mkallxove se kur do e bojsh ezanin remiks. hoxha ja kthen : ezanin do e boj remiks kur do hije nana jote dixhej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: HAHAHAHAHAHA   Sun Nov 16, 2008 4:04 am

u kan njani ene shkon me gruen ne kafe..ene burri i thot kamarier per mu ni skenderbeg ene ai sa e sosen llafin,gruja thot per mu ni bajram cur ehe

p.s El-Pipita shume te fota ehehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: HAHAHAHAHAHA   Mon Nov 17, 2008 3:54 am

"El-Pipita" shkruajti:
baba dimri nuk egziston!!
Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Suspect palidhje do jete ky vit i ri

lol! lol! lol!

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HAHAHAHAHAHA   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
HAHAHAHAHAHA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Humor-
Kërce tek: