PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 PESHQIT (20/02 - 20/03)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: PESHQIT (20/02 - 20/03)   Mon Nov 17, 2008 2:46 am

E PËRGJITHSHME
Peshqit shquhen për krijimtarin e tyre të vazhdueshme dhe eksperiencat sociale unike.Do të ketë ndryshime në mënyrën se si ju do të perceptoni vete-veten këtë vit. Aftësia juaj për tu marrë me shumë gjëra njëkohësishtë do të vazhdoj sapo ju të përfshiheni në projekte humanitare. Ju keni jashtëzakonishtë shumë vitalitet dhe kurajo e gjithashtu një kuptim të shëndetshëm mbi veten tuaj. Zakonisht nxirrni anët tuaja më të mira dhe jeni posedues të një sharmi magnetizues.Ju pëlqeni të jeni aktiv fizikisht dhe me të tjerët. Keni mësuar të merrni shumë përgjegjësi duke qenë diplomatic dhe me takt. Aftësitë tuaja për këndvështrimet fëminore janë një krijim i mbrekullueshëm në paraqitje. Ndonjëherë ju do të ndiheni të pafuqishëm në drejtim të objekteve apo detyrave që nuk i kuptoni totalishte. Ju gjithashtu do të josheni të merrni pjesë në shumë aktivitete thjeshtë për t’u përfshirë në aspekte sociale, për t’u rrethuar nga njerëz gazmorë dhe të dashur. Detyra juaj është të bëni zgjedhje të vetëdijshme në këtë fushë dhe të përqëndroheni më shumë në objektivat tuaja të vërteta bazuar në vlerat dhe qëllimet tuaja të pavarura nga qëndrimet e të tjerëve. Gjeni lumturinë duke u lidhur me anët tuaja më të forta dhe duke ndihmuar njerëzit për të ecur së bashku.KARRIERA
Ju jeni shumë të tërhequr nga shumëllojshmëria në karrierën tuaj dhe pëlqeni profesionet artistike.Keni një elegancë natyrale. Pëlqeni të punoni me njerëzit dhe ata vlerësojnë dhe respektojnë ndihmën dhe mençurinë tuaj. Imagjinata juaj kreative ka nevojë të përkëdhelet kur ju keni kohë të meditoni dhe të karikoni energjinë emocionale. Ju pëlqen të zhvilloni ndërgjegjen tuaj dhe dëshirën për ide të mëdha me vizion filozofik. Eksplorimi i ideve tuaja ju ndihmon për të patur një vizion mbi botën e për të punuar në të. Ju keni një pasion të madh për të përdorur ëndrrat tuaja që ato të reflektojnë të vërtetën rreth realitetit por duhet zgjuarsi natyrale për ta mësuar dhe ndarë me të tjerët. Ky vit do t’ju ndihmojë të mësoni mënyrat më të mira, për të drejtuar këtë energji në ndihmë të njerëzve. Ju krijoni harmoni në punën tuaj sepse duke patur të njëjtat qëllime dhe vizione do të bashkëpunoni. Nga fundi i vitit ju mund të përfshiheni në shumë ndryshime. Ju jeni burimi i aftësive kështu që kënaqjuni faktit të të qenit “shef”.DASHURIA
Të dashuruarit shpirtërishtë dhe me mbështetje në marrëdhënien tuaj ështëmnjë nga qëllimet më intime.mEmocionet tuaja dhe intuita ju ndihmon të përktheni ndenjat tuaja. Ju ndjeni sikur keni një zë që ju flet dhe ju udhëheq kur arrini tek martesa dhe mardhëniet në përgjithësi. Ëmbëlsia juaj sensitive,sharmi sjellin të tjerët tek ju. Kjo është sidomos e theksuar gjatë verës, kur ju bëheni shumë të interesuar të uleni e të keni fëmijë. Siguria emocionale është e rëndësishme për ju dhe këtu do të nxirrni eksperiencën e viteve. Dëshira juaj për t’ju përkushtuar partnerit është e fortë, por ka dhe momente të vështira ku ju kërkoni të shpërtheni emocionet tuaja prandaj duhet të qëndroni shumë pranë në kohë të vështira. Është e rëndësishme për ju të keni ndonjëherë atë mbështetje të zgjuarsisë suaj mistike dhe intuitës, herë kërkoni qetësi dhe herë ndjeshmëri. Jeni persona me intuite natyrale dhe i shikoni gjërat nga një prespektivë, të cilën të tjerët nuk e shohin, sfidat që do ju sjelli eksperienca në marrëdhënien tuaj do t’ju mësojnë ta integroni dhe ekulibroni lidhjen dhe të krijoni më shumë harmoni në marrëdhënie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PESHQIT (20/02 - 20/03)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: