PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 UJORI (21/01 - 19/02)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: UJORI (21/01 - 19/02)   Mon Nov 17, 2008 2:47 am

E PËRGJITHSHME
Ju pëlqen të keni dëgjues të shumtë, kur flisni me pasion për artin dhe keni këndvështrimin tuaj për botën. Ndiheni shumë të bekuar kur shprehni hapur konceptet tuaja. Pëlqeni më shumë të përhapni idetë tuaja tek të tjerët sesa të jeni pjesë e komunitetit. Aftësitë tuaja për të jetuar ju bëjnë popullor në profesionin e jetës. Mirësjellja që ju i jepni të tjerëve, do t’ju kthehet me të njëjtën monedhë. Njerëzit do të vlerësojnë konsideratën dhe miqësinë tuaj. Ju keni nevojë të jeni të pavaruar dhe kështu do preferoni të punoni në biznesin tuaj. Ju lindë dëshira për të qenë ndryshe. Do të humbisni shumë energji duke u kujdesur për çdo detaj. Do t’ju duhet të punoni shumë për të arritur qëllimet që keni. Do te çuditeni shumë për një sens të pazakontë dhe unik stilimi. Duke shpalosur krijimtarinë tuaj individuale do të bëhet një motiv i forte për të bërë ndryshime fizike në ambjentin tuaj këtë vit. Ju ndoshta do të doni të rilyeni shtëpinë tuaj. Misteri dhe artet janë shumë tërheqës dhe ju do të përfitoni duke i dhënë rëndësi zërit tuaj të brenshëm dhe të mësoni të ndiqni atë guide pa i dhënë rëndësi reagimeve përreth. Ju jeni të tërhequr nga misteret e pazbuluara të botës suaj dhe do ta shprehni këtë frymëzim me muzik dhe shkrimKARRIERA
Që këtë vit ju po bëheni gati të keni sipërmarrjet tuaja duke e shprehur edhe më mirë veten tuaj. Ju e ndjeni veten shumë të zgjuar dhe do i kënaqeni kësaj. Ju do të besoni në frymëzimin tuaj dhe aftësitë që keni do ju ndihmojnë që të bëni më të mirën që ju dini dhe do sjelli një ndjesi të re në jetën tënde.Kjo do të ndikoj në kuptimin që ju keni për veten. Duke kuptuar nevojat sociale të të tjerëve do ju lindi dëshira për të shprehur veten në mënyrë globale ju do të frymëzoheni për të shprehur veten në mënyre individuale nëpermjet biznesit tuaj. Perceptimi juaj i mirë,mendje hapur dhe mentalitete të fortë ju bën juve të dilni mirë në punën tuaj. Do t’ju lindi nevoja të evitoni detajet e të përqëndroheni tek e tëra.Nga fundi i vitit do të ndjeni një ndryshim të madhë duke e ndarë punën tuaj me të tjerët. Ju do të merrni urimet që meritoni dhe e gjithë jeta do të ketë një kuptim të ri.Do të merrni një projekt të ri financiar këtë vit. Do ta gjeni veten duke punuar me shumë persona dhe fokusi juaj do të jetë tregu i ri.DASHURIA
Do të keni një komunikim efektiv në marrëdhënie. Ju i vlerësoni personat që bien në monotoninë e realitetit. Ju ndjeni një lidhje të madhe midis paraqitjes dhe brendësisë së thellë dhe mistike të botës. Afrimiteti në mardhënien tuaj personale do të jetë shumë efektive këtë vit. Do arrini ta shprehni veten në mënyra të ndryshme në mardhënien tuaj dashurore. Do të ndiheni shumë pasionantë dhe shumë energjik që keni një mardhënie kaq të mbrekullueshme. Do të dalloni kofortësi për siguri vetjake dhe do të suprizoheni nga vetja juaj nga mënyra spontane që ju i komunikoni dashurinë të tjerëve.Do jeni të aftë të sillni mardhënien tuaj në një nivel të lartë këtë vit. E keni shumë të qartë në kokë idenëse si do të jetë lidhja juaj. Ju do të çuditeni nga kuptimi i shëndetshëm që do të marrin mardhënia juaj këtë vit dhe sa të zotë jeni ju të ndihmoni njëri-tjetrin, duke u mbështetur tek eksperiencat e të kaluarës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
UJORI (21/01 - 19/02)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: