PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 BRICJAPI (22/12 - 20/01)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: BRICJAPI (22/12 - 20/01)   Mon Nov 17, 2008 2:48 am

E PËRGJITHSHME
Do ndiheni shumë optimist, dhe do keni entuziazëm dhe besim në vetvete për vitin 2008. Ana financiare paraqitet e mirë, duke punuar me shumë intensitet dhe ide të reja. Dashuria që keni për kolegët e punës do jetë mjaft ndryshe nga sa parashikohet. Energjitë e mëdha që do keni do tërheqin shumë persona duke ju përkrahur më shumë në jetën tuaj. Gjithashtu dallohet ndryshimi i brëndshëm personal dhe pse nuk mund ta shfaqni jashtë vetes për vitin 2008. Ju gjithashtu angazhoheni në të vërtetë dhe me besim për të arritur qëllimin që i keni premtuar vetes tuaj. Njerzit do vlerësojë personalitetin tuaj ku ndihmoni me pastërti njerzit e tjerë. Duke qenë shumë spontan, shoqëria do ju shtyjë të angazhoheni me aktivitete të ndryshme. Gjatë verës, do e gjeni veten duke qenë më interesant dhe sensitiv në pamjet e natyrës dhe t’I përkushtoheni me shumë dashuri muzikës dhe pikturës. Shëndeti do lërë pak gjurmë në fillim, por gjatë përkujdesjes së nevojshme do përmirësoheni me pjesëmarrjen tuaj në aktivitetet fizike duke qenë dhe më energjik. Do përfitoni nga duke marrë disa leksione për njohjet shpirtërore sesi të relaksoheni dhe të jeni sa më universal. Do arrini të formuloni disa ide të reja, duke u frymëzuar nga një pikëvështrim i juaji.KARRIERA
Fokusimi i juaj ju nevojitet që të analizoni projektet e reja që vijnë në rrugën tuaj, dhe do ju nevojitet të komunikoni me të tjerët me shumë autoritet. Do dëshironi që të jeni më të qartë dhe të lirshëm duke pasur më besim në vetveten tuaj. Unike dhe me begati do i keni idetë, ku totalisht do merrni urime për këtë. Fakti që jeni të mprehtë analizoni me vendosmëri dhe dini të komunikoni me mjaft mjeshtëri, ndryshimi vihet re në lirshmërinë e punës tuaj. Gjithashtu duke qënë më shumë i lirshëm dhe fleksibël në kryerjen e detyrave pa pritur të tjerët do realizoni objektivitetin tuaj. Maturia që dini mire ta zotëroni, me pak filozofi do ju bëjë dhe më të pavarur në karrierën tuaj. Fatmirësisht, duke qënë më kompetent, dini t’i përgjigjeni ndryshimeve që paraqiten në profesionin tuaj. Ke një dëshirë të mrekullueshme për të eksploruar, duke shijuar intrigat e subjekteve shkencore dhe disa nga mendimet të punës tuaj do perceptohen drejt përparimit. Sensi për të qënë sa më të organizuar shfaq një mënryrë interesi brënda horizontit tuaj.DASHURIA
Sa më shumë të ndiheni të pavarur, dashuria përfundimisht do vijë në rrugën tuaj për vitin 2008. Do tërhiqeni mbas dikujt, ku vlerësimet tuaja bazohen duke qënë i vetë dijshëm në veprimet që do bëni.Do ndiheni të mbushur me energji kur të takoni dikë mjaft special dhe do ndiheni të afërt në një mardhënie erotike. Tolerancë dhe dipllomaci kërkohen nga ju për të arritur një lidhje harmonizuese të balancuar. Objektiviteti natyral që keni për këtë vit do jetë një përfitim për ju duke zgjeruar dhe zhvilluar mardhënien tuaj sentimentale në pjesmarrjen e disa aktiviteteve. Duke pasur besim në vetveten tuaj, aq më e mirë do jetë romanca juaj dhe entuziazmi përfundimisht nuk do jetë një pengesë në lidhjen tuaj. Ju do ndjheni mjaft të rehatshëm, duke realizuar këndshëm mardhënien tuaj intime dhe duke u ndjerë të plotësuar shpirtërisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BRICJAPI (22/12 - 20/01)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: