PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 SHIGJETARI (23/11 - 21/12)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: SHIGJETARI (23/11 - 21/12)   Mon Nov 17, 2008 2:48 am

E PËRGJITHSHME
Këtë vit, ju nevojitet ta provoni vetveten në çdo dëshirë tuajën absolute. Ju keni një natyrë shoqërore dhe ndiheni shumë të rehatshëm për të shijuar me dinamizëm grupimet sociale. Keni një personalitet të lartë vlerësimi ku ekziston idealizimi, jeni të arsyeshëm dhe kjo ju bën që të tërhiqeni nga aftësitë tuaja duke marrë bekime dhe urime nga personat e tjerë. Ju do ndiheni thellësisht të trasformuar në pozicionimin rreth parave duke i çmuar personalisht, seriozisht do mendoni rreth asaj çfarë do jetë e rëndësishme në jetën tuaj. Kërkoni që ta paraqisni vetveten duke e mbrojtur në çdo rrethanë dhe duke qënë më zotërues. Ju dëshironi thellësisht të arrini piksynimet tuaja duke diskutuar dhe me familjen tuaj, do eksploroni idetë duke mësuar dhe më shumë nga prindërit tuaj. Gjatë gjithë vitit do jeni të vlerësuar për mënçurinë tuaj duke kaluar dhe disa vështirësi që paraqiten. Gjatë periudhës së verës do ndiheni më afër lidhjes tuaj sentimentale, dashurinë dhe punën do e mbani të balancuar. Trasformimi i juaj personal është pak më larg se ndryshimi i jashtëm për këtë vit.KARRIERA
Me zjarrin e ambicies dhe dhe sensin e perfeksionimit, ju do qëndroni të fortë në punë, ku do shijoni përgjegjësitë. Do arrini të realizoni me sukses dhe miratim profesionin tuaj ku do i përmbushni detyrat tuaja pa shteruar energjitë që keni. Këmbëngulja juaj do t’ju ndihmojë të arrini përtej imagjinatës tuaj të vështirë. Ju dini ta bëni shumë mirë punën tuaj dhe me personat andikapatë, duke i ndihmuar ata në dëshirat që kanë dhe suksesi që keni ëndërruar do bëhet realitet.Sa më shumë dëshironi të përfshiheni nga mendimet e bukura, aq më praktik do jeni për të shpenzuar paratë për dëshirat tuaja. Mendimet do i keni të qarta në rrugën që kërkoni të arrini drejtim karrierës dhe do i trajtoni me rëndësi të veçantë. Do jeni të aftë të zotëroni menaxhimin me shumë mjeshtëri organizuese, duke arritur ta mbani biznesin tuaj të fortë dhe pa probleme anësore. Gjithashtu ju do jeni mjaf i efektshëm dhe në mënyrën sesi ta menaxhoni dhe kohën, prirjet nuk do ju mungojnë që të gjeni dhe kohën e duhur për tu relaksuar. Gjatë verës, do e gjeni veten të ngritur në karrierë duke ju vlerësuar për meritat tuaja që keni. Gjatë vjeshtës, ju do ndiheni mjaft të organizuar dhe më tepër energjik, por pushimet konsiderohet ti kaloni pak vonë, gjatë periudhës së dimrit të 2008-ës.DASHURIA
Përpiqeni shumë për një perfeksion në dashurinë tuaj, përdorni ngrohtësinë nayrore dhe zbulojeni atë. Për të pasur një lidhje erotike, duhet të jetë e rëndësishme që të kërkoni një partner me energji të një niveli të lartë. Për ta pasur sa më afër partnerin tuaj, duhet t’i përgjigjeni me shumë sharm dhe komunikimi gjithashtu do paraqesë një vizion më të lehtë, për të qenë sa më ideal me partnerin tuaj. Do jeni pak ëndërrimtar këtë vit të 2008-ës; lejojini vetes që të frymëzoheni nga idetë shpirtërore dhe të krijoni një lidhje që do ndiqet nga forca e jetës tuaj. Fisnikëria dhe ngrohtësia juaj natyrale që keni, do ju bëjë që të tërhiqni mbas vetes tuaj shumë persona të seksit të kundërt dhe fati do qëndrojë me ju për një periudhë kohe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SHIGJETARI (23/11 - 21/12)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: