PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 BINJAKET (21/05 - 21/06)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: BINJAKET (21/05 - 21/06)   Mon Nov 17, 2008 2:50 am

E PËRGJITHSHME
Energjia më e madhe e juaja këtë vit do të përqendrohet në rritjen e situatës suaj financiare. Përfundimisht paraja do të jetë rruga për gjithçka në jetën tuaj dhe do të ketë një influencë të madhe në ëndrrat tuaja dhe idetë filozofike. Ju keni një mënyrë të shpejtë për të analizuar situatat të ndryshme dhe për të pasur një produktivitet sa më të lartë. Ju do të keni një dëshirë të madhe për t’ju shërbyer të tjerëve dhe sensing për të kuptuar se ku do të jeni të dobishëm. Komunikimi që ju bëni me të gjithë ju përfshin juve në një debat, nga i cili nuk mund të kaloni pa i ndier pasojat e tij. Viti 2008 është viti i ndryshimeve, por dhe i zhvillimeve. Por proçedura e ndryshimeve nuk është e thjeshtë kështu që duhet të jeni të armatosur me durim. Viti aktivizon planetet që mund të kenë rëndësi të veçantë në çështje arsimimi dhe njohjet me personat. Eklipset e Shkurtit dhe të muajve të verës paraqiten të jenë të rrezikshëm përsa i përket çështjeve ligjore. Përsa i përket çështjeve personale do të jeni më të favorizuar në muajt e verës. Do të shikoni dhe njëherë veten tuaj të lirë dhe do të keni më shumë surpriza. Kur ju ndani idetë tuaja stimuluese do të përqëndroheni për t’i dhënë më tepër në materiale me përgjegjësi të madhe.

KARRIERA
Si pasojë e aplikimit të njohurive tuaja brilante ju do të kaloni në një nivel të ri të suksesit.Mënyra juaj e të punuarit dhe e sigurisë që ndjeni në punë do të t’ju sjellë shumë sukses. Shëndeti juaj paraqitet mirë, nëse shfaqet një problem gjatë fundvitit është mirë që t’i jepni një zgjidhje dhe të shpëtoni nga ky problem. Parshikohet një vit me shumë punë dhe përgjegjësi për ju të shenjës së binjakëve. Në muajin maj fenomenet e planetëve nuk do qëndrojnë pa ndikuar dhe rreziku për t’ju lënduar është i madh. Natyra juaj e vështirë dhe e vendosur do të bëjë që në periudhë e verës të shijoni momente që nuk i keni shijuar më parë. Duket që interesi juaj tani kthehet në jetën private, por me një mënyrë të pazakontë. Do ndjeni tërheqje nga një njohje e re që mund të shfaqet. Shumë e theksuar paraqitet periudha e vjeshtës së sivjetshme ndërkohë që do bëhen ndryshime dhe disa sqarime. Këtu do mbyllet përfundimisht një cikël dhe zgjedhjet përfundimtare do kenë pasoja për gjithë jetën tuaj.Prespektiva për një ndryshim të vogël nuk e shpëton situatën. Gjendja juaj shpirtërore është në nivel të lartë, por paraqitet t’ju drejtojë në vendime përfundimtare për më pozitive ose më negative.

DASHURIA
2008-ta plotëson një cikël të madh të jetës dhe tani duhet të sqaroni njëherë e mirë lidhjet tuaja. Shumë nga ju do krijojnë lidhje të re, nga e cila mund të përfitoni ekonomikisht. Dashuria juaj ju bën të mos mendoni pasojat e një lidhjeje dhe nuk do ta keni të vështirë t’i jepni sinjal tjetrit, në qoftë se e dëshironi.Do të jeni shumë entuziast këtë vit dhe do të keni ndjenja të thella të cilat duhet t’i shprehni në një mënyrë apo në një tjetër.Transformim më të madh do të keni në periudhën e qershorit ku hëna e re në shenjën tuaj rrit nervozizmin dhe kundërshtimet. Gjithashtu muaji parashikohet se nuk do jetë dhe aq i mirë për ju. Do ndjeheni të pavlerësuar dhe kjo mund të jetë e dhimbshme. Së fundi, një tërheqje e juaj do të jetë në nivel të lartë dhe në fund të muajit mund ta shfrytëzoni këtë tërheqje. Të martuarit e kësaj shenje mund të kenë ndryshime thelbësore në jetën e tyre. Marrëdhënia juaj do të ketë një konsolidim më të madh në 2008-tën dhe kjo do të sjellë një harmoni në çift që nuk e keni pasur më parë. Hëna e plotë në muajin dhjetor do të jetë në shenjën tuaj, ku lidhjet kanë interesa të veçantë, qoftë ato erotike dhe profesionale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BINJAKET (21/05 - 21/06)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: