PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 DASHI (21/03 - 20/04)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: DASHI (21/03 - 20/04)   Mon Nov 17, 2008 2:51 am

E PËRGJITHSHME
Shanse të reja për ju të shenjës së Dashit do të ketë këtë vit, të cilat rezultojnë pozitive në fushën e karrierës suaj. Duhet të organizoni energjitë tuaja për të arritur qëllimin që keni. Viti fillon me një mënyrë mbresëlënëse dhe dinamike, ndërkohë që Marsi në diametër me Plutonin ju shtyjnë në zhvillime më të theksuara dhe të rëndësishme. Gjendja shpirtërore pritet të jetë e mire dhe do t’i jepni vetes mundësinë për të përmirësuar paraqitjen tuaj dhe me vetëbindje të madhe do të aktivizoheni në të gjitha fushat e jetës suaj. Do të jeni mjaft dinamik dhe në qoftë se ju ofrohet mundësia për të udhëhequr, mos e refuzoni. Duhet të jeni më praktikë dhe të kujdesshëm në menaxhimin e përgjegjësive që keni. Në qoftë se do të mendoni gjithçka që do të bëni me më shumë kujdes, nuk do të mërziteni për asgjë, por përkundrazi do të jeni më të qetë në çdo hap që do të hidhni. Do t’ju paraqiten projekte të reja në fillimin e vitit 2008. Suksesi që do të keni në karrierë gjatë vitit 2008, do të jetë i rëndësishëm, sepse do të sigurojë një hap të madh në vazhdimësinë e jetës suaj familjare. Mund ta gjeni veten tuaj duke bërë një rimodelim të shtëpisë suaj dhe duke shpenzuar më shumë kohë dhe energji për të shijuar ambientin komfort që do të krijoni. Do të keni një marrëdhënie të mirë në muajt e fundit të vitit. Do të keni njohje me persona të rinj në marrëdhënien tuaj të punës. Në periudhën e fundvitit do të jeni më të qetë dhe të stabilizuar me jetën dhe marrëdhënien tuaj.

KARRIERA
Falë rezultateve të larta që do të arrini në profesionin tuaj, do të merrni dhe shpërblimin e duhur që meritoni. Shanset e reja që do t’ju jepen, do ju bëjnë të ndjeni përgjegjësi më të madhe dhe kurajë të lartë. Këtë vit do t’ju nevojitet një energji shumë e madhe për përfundimin me një rezultat të mirë të projekteve të reja që do të merrni. Yjet do të jenë udhëheqës për ju në çdo vështirësi që do të ndeshni. Duke fokusuar energjinë tuaj në përgjegjësitë e punës suaj, ju do të ndjeni forcën për të përballuar qëllimet që keni vendosur në karrierën tuaj. Nëse keni arritur të administroni saktë, “dhuratat e planeteve” do paraqiten për të përfituar ekonomikisht dhe kjo situate mund të vazhdojë dhe më tej. Jepuni rëndësinë e duhur çështjeve profesionale, ku dhe keni zhvillime pozitive. Të sigurt dhe dinamikë do jeni në çështjet sentimentale, ku gjërat mund të jenë positive nëse bëni lëvizje të vendosura. Nga fundi i verës, puna juaj do të ketë më shumë lehtësi dhe juve nuk do t’ju nevojitet të punoni shumë për të dhënë rezultate të mira. Kjo kohë për ju do të jetë më e përballueshme, pavarësisht se nuk do të merrni kënaqësitë që keni marrë në muajt e parë. Nuk do t’ju mungojnë shanset profesionale, për më saktë do jenë shumë të rëndësishme. Në përgjegjësitë e mëdha të 2008-ës mos i ktheni kurrizin disa ditëve të vështira që ju paraqiten, por t’i përballoni me shumë kurajë dhe guxim. Zhvillime pozitive në anën ekonomike.

DASHURIA
Ju mund të ndjeheni të plotësuar për të dhënë më tepër nga vetja në marrëdhënien tuaj. Atë që ndjeni duhet t’ia shprehni sa më tepër partnerit tuaj dhe t’i tregoni atij dashurinë që ndjeni. Në anën sentimentale, gjërat paraqiten më të lirshme dhe do jenë akoma më të bukura nëse tregoni sjellje më të përgjegjshme. Kujdes në muajin Shkurt dhe Gusht, ku eklipset do ndikojnë në shumë mënyra. Në Prill do ketë një lëvizje pozitive, dhe në Korrik theksohet erotizmi juaj. Shumë pyetje që ju mundojnë do të marrin përgjigje në periudhën e fundvitit. Për personat e vetmuar do të ketë shumë takime të reja, por kujdes në atë çfarë ju kërkoni. Mos dilni nga vetja juaj, por qëndroni strikt në hapat që duhet të hidhni në dashuri dhe në zgjedhjen e partnerit tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
DASHI (21/03 - 20/04)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: