PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Gati per ta bere bumin e rradhes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Gati per ta bere bumin e rradhes   Mon Nov 17, 2008 11:09 pmPas publikimit të lajmit se Adelina Ismajli pushon në San Marino së bashku me motrën e dytë Emën, disa ditë më pas atyre u është bashkangjitur edhe e ëma me Zanfinën, duke kaluar ditë shumë të bukura nëpër qytete të ndryshme të Italisë, edhe pse vendqëndrimi i tyre ka qenë qytet-shteti San Marino. Kaluan disa ditë dhe u kthyen përsëri në rutinën e përditshme në Prishtinë, familja e njohur Ismajli ku filluan angazhimet e tyre normale. Zanfina gjatë këtyre ditëve ka bërë një këngë të re së cilës do t’i bashkangjisë edhe nje videoklip. Kënga është ritmike dhe ajo beson që do të pëlqehet nga publiku, Zanfina ka planifikuar ta këndojë për festat e fundvitit nëpër xhirime të televizioneve dhe produksioneve të ndryshme kosovare.

Gjatë karrierës së saj ajo ka bashkëpunuar me emra shumë të njohur të muzikës: Florent Boshnjakun, Ilir Beranin, Avni Qahilin, Wirusin, kurse kohëve të fundit ajo po bashkëpunon edhe me djalin e talentuar, Flori Mumajesi. Ky i fundit i ka bërë një këngë Zanfinës, të cilën thuhet se këngëtarja e ka pëlqyer shumë dhe ka vendosur të ketë të tjera bashkëpunime me Florin. Zanfina gjithashtu, ka punuar edhe versionin ritmik të këngës "Koha e kometës", e cila u zgjodh si kolonë zanore për filmin me të njëjtin emër. Zanfina tashmë ka bërë emrin e saj në muzikë, por edhe shumë fansa gjithashtu.

Metropol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gati per ta bere bumin e rradhes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: