PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Fotomodelja shqiptare,ne kopertinen e PlayBoy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Fotomodelja shqiptare,ne kopertinen e PlayBoy   Wed Nov 19, 2008 3:49 pmModelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjeçarja Sara Lleshi, do të jetë shqiptaria e parë që do të pozojë nudo për edicionin slloven të revistës së njohur amerikane të meshkujve “PlayBoy”. Sara Lleshi, si rezultat i paraqitjes se saj në ballinën e kësaj reviste me drita të kuqe, ka qenë edhe mysafire speciale e pronarit të “PlayBoy”-it Hugh Hefner, në vilën e tij luksoze në Los Angeles të Kalifornisë. Shkupjania bukuroshe, shprehet se ka nderin që të jetë fotomodelja e parë shqiptare që do të pozojë nudo për një reviste kaq të famshme botërore dhe ndjehet tepër krenare që do të thyej tabutë. Sara Lleshi që ka lindur në 7 mars 1987, është bjonde, sykaltër, 1.76 cm e gjatë dhe peshon 48 kg dhe kulmi i suksesit të saj është shpallja “Miss Maqedonia” në vitin 2004.


Bluetooth
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fotomodelja shqiptare,ne kopertinen e PlayBoy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: