PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Angelina Jolie i sjell miliona dollare Hollywood-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Angelina Jolie i sjell miliona dollare Hollywood-it   Wed Nov 19, 2008 3:51 pmYlli hollivudian Anxhelina Xholi nuk është vetëm Nënë Terezë e planetit, por edhe aktore, e cila i mbush kinematë. Vetëm në vitin 2008 ajo solli të ardhura prej një miliard dollarë e 630 milionë për filmin “Kung Fu Panda”, 340 milionë për filmin “Wanted” dhe 30 milionë për “The Changeling”.

Për këto arsye janë edhe druajtjet e producentëve hollivudianë, pas paralajmërimeve të Xholit se dëshiron pak pushim në karrierën e saj si aktore/shqipmedia/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Angelina Jolie i sjell miliona dollare Hollywood-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: