PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Hardhuca (14 dhjetor - 10 janar)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Hardhuca (14 dhjetor - 10 janar)   Thu Nov 20, 2008 2:16 am

Tradita
Maja-t konsideronin te lindurit nen shenjen e Hardhuces, te zote per te nderruar lekure ne cdo moment, sipas situates.

Karakteri
Individe me karakter shume kompleks dhe te pafytyre, Hardhucat jane te zote te ndryshojne lehtesisht sjellje dhe pamje, duke ju pershtatur cdo situate. Duke qene se personaliteti I tyre eshte gjithmone ne zhvillim, gjate gjithe egzistences se tyre jane ne kerkim te vetes. Nuk eshte e habitshme qe nderrojne shpesh pune, shtepi ambient dhe stil te jetes. Jane persona me zemer te madhe, por edhe provokues.

Femra
Femra Hardhuce eshte shume e zonja ne kontrollin e vetvetes, te shtepise se saj dhe te jetes se saj. Di gjithmone se ku te marre cdo gje me cmim te mire, ashtu si edhe te arrije kushtet me te mire ne cfaredolloj situate. Motoja e saj eshte sinqeriteti me cdo kusht dhe e ka te veshtire te fale kush e ka genjyer ose mashtruar. E do shume Diellin dhe jeten ne ajer te paster.

Mashkulli
Nje mashkull Hardhuce nuk e tregon kure veten komplet, eshte shume e rralle qe ai te hapet totalisht perpara nje personi tjeter, duke pasur gjithmone nevoje per hapesirat e tij dhe momente vetmie. Femra e jetes se tij duhet te jete shume e zonja dhe duhet te kete respekt per anet e tij te fshehura dhe per momentet e tij te lirise.

Puna
Te lindurit nen shenjen e Hardhuces jane inteligjente dhe arrijne te kuptojne cdo gje me lehtesi. Jane te kujdesshem, kane nje kujtese shume te mire, analitike, arrijne tia dalin ne cdo aktivitet tekniko-shkencor, te cfaredolloj niveli.

Afersi
Jane shume kerkues edhe ne raportet nderpersonale, te lindurit e kesaj shenje shkojne vecanerisht mire me ata te shenjes se Akrepit, me te cilet shpesh kuptohen pertej fjaleve. Hardhucat terhiqen nga Jaguary-t dhe krijojne raporte te mira me Breshkat.

Pika e dobet
Pafajesia. Me deshiren e tyre per ti kenaqur te tjeret, ndonjehere heqin dore per te qene vetvetja.

Lule ose Bima
Ibisko

Guri
Granato

Zogu Mbrojtes
Kardinale

Elementi qiellor aleat
Marsi

Ngjyra
e Kuqe

Numeri me fat
6
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hardhuca (14 dhjetor - 10 janar)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor :: Horoskopi Maja-
Kërce tek: