PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 I menqur apo i ditur?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: I menqur apo i ditur?   Wed Nov 12, 2008 12:47 pm

Cka mendoni se do ishte me mire te ishit i menqur apo i ditur?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Thu Nov 13, 2008 3:36 am

kur je i menqur je dembel, kur je i ditur je vetem i ditur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
serial-killer
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Fri Nov 14, 2008 5:47 pm

Te jesh i mençur do te thot te jesh dhe i ditur.....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Sun Nov 30, 2008 2:37 am

Por njeriu i cili eshte i mencur eshte edhe i ditur sepse s'mund nje njeri qe eshte i mencur mos te jete edhe i ditur dhe anasjelltas, cfare te jesh eshte ok...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WinnerNumri i postimeve : 35
Age : 26
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Sun Nov 30, 2008 4:16 pm

Te jesh i ditur do te thote se je i mencur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Sun Nov 30, 2008 4:24 pm

gabim e keni. Kur je i mençur, me mire te themi inteligjent, je nje njeri i afte per te bere me shum se nje gje dhe me shpejt dhe me me shum aftesi se nje njeri normal, kurse i ditur d.m.th. te dish gjera, dmth te mesosh, gje qe kushdo mund te bej dhe ajo sesht mencuri por esht jodembelizem. p.sh. nje njeri mund ta mesoi teorine e relativitetit dhe deri ne ate pik esht i ditur,,, dhe ne qoft se ai do te dije edhe ta shpjegoje me kuptim ate teori ateher ai njeri do mund te thiret edhe i mencur.


hehe

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Sun Nov 30, 2008 5:23 pm

Pajtiohem plotesisht me ty FaLcOxXx
Te jesh i menchur e ke me te lehte te fitosh diturine.

_________________
Se këtu i thonë Shqipni , gjitha Iliri. Kur nga nje det ne tjerin det isha zot Vetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Sun Nov 30, 2008 6:24 pm

FaLcOxXx shkruajti:
gabim e keni. Kur je i mençur, me mire te themi inteligjent, je nje njeri i afte per te bere me shum se nje gje dhe me shpejt dhe me me shum aftesi se nje njeri normal, kurse i ditur d.m.th. te dish gjera, dmth te mesosh, gje qe kushdo mund te bej dhe ajo sesht mencuri por esht jodembelizem. p.sh. nje njeri mund ta mesoi teorine e relativitetit dhe deri ne ate pik esht i ditur,,, dhe ne qoft se ai do te dije edhe ta shpjegoje me kuptim ate teori ateher ai njeri do mund te thiret edhe i mencur.


hehe

Po mire d.m.th pa qene i mencur sen behesh i ditur vet e ke then apo???Pra njeriu i mencur eshte edhe i ditur, se te jesh i mencur dhe mos te dish ta spjegojsh me kuptim nje teori ska shanse ok...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Tue Dec 02, 2008 11:27 am

Gressa shkruajti:
FaLcOxXx shkruajti:
gabim e keni. Kur je i mençur, me mire te themi inteligjent, je nje njeri i afte per te bere me shum se nje gje dhe me shpejt dhe me me shum aftesi se nje njeri normal, kurse i ditur d.m.th. te dish gjera, dmth te mesosh, gje qe kushdo mund te bej dhe ajo sesht mencuri por esht jodembelizem. p.sh. nje njeri mund ta mesoi teorine e relativitetit dhe deri ne ate pik esht i ditur,,, dhe ne qoft se ai do te dije edhe ta shpjegoje me kuptim ate teori ateher ai njeri do mund te thiret edhe i mencur.


hehe

Po mire d.m.th pa qene i mencur sen behesh i ditur vet e ke then apo???Pra njeriu i mencur eshte edhe i ditur, se te jesh i mencur dhe mos te dish ta spjegojsh me kuptim nje teori ska shanse ok...

jo sme kuptove...nuk esht e thene qe nje budall sen behet i ditur...duhet thjesht te mesoje...gje qe esht e thjesh...por kur do duhet te kuptoje ate qe meson ateher do e kete me rend...kurse nje i mencur esht nje njeri i afte ne shum gjera...dhe qe gjerat qe i meson i ben te gjitha me kuptim racional.

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   Sat Dec 06, 2008 3:17 am

FaLcOxXx shkruajti:
Gressa shkruajti:
FaLcOxXx shkruajti:
gabim e keni. Kur je i mençur, me mire te themi inteligjent, je nje njeri i afte per te bere me shum se nje gje dhe me shpejt dhe me me shum aftesi se nje njeri normal, kurse i ditur d.m.th. te dish gjera, dmth te mesosh, gje qe kushdo mund te bej dhe ajo sesht mencuri por esht jodembelizem. p.sh. nje njeri mund ta mesoi teorine e relativitetit dhe deri ne ate pik esht i ditur,,, dhe ne qoft se ai do te dije edhe ta shpjegoje me kuptim ate teori ateher ai njeri do mund te thiret edhe i mencur.


hehe

Po mire d.m.th pa qene i mencur sen behesh i ditur vet e ke then apo???Pra njeriu i mencur eshte edhe i ditur, se te jesh i mencur dhe mos te dish ta spjegojsh me kuptim nje teori ska shanse ok...

jo sme kuptove...nuk esht e thene qe nje budall sen behet i ditur...duhet thjesht te mesoje...gje qe esht e thjesh...por kur do duhet te kuptoje ate qe meson ateher do e kete me rend...kurse nje i mencur esht nje njeri i afte ne shum gjera...dhe qe gjerat qe i meson i ben te gjitha me kuptim racional.

Po budalla s'en behet i ditur se pike se pari ai ska vetdije si te mesoje se ska mend me ni fjal ..... Dhete jesh i mencur nuk mund te jete i mencur pa qene i ditur se cdokush eshte i afte ne dicka po si thuhet gjithkujt i mencur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: I menqur apo i ditur?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
I menqur apo i ditur?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: