PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Barcoleta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Barcoleta   Fri Nov 21, 2008 12:12 am

Ka kon ni shofer tu vozit ene e ndalen polici ne udhe.Ene shoferi e celen xhamin ene ja ben ham-ham.Polici i thote xhi kije???
Shoferi i pergjigjet mos u frig se lidhet jam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri Nov 21, 2008 12:17 am

Shkojne dy djem me nja dy femna ne nje kafic ene porositin kater coca-cola ene tu ndajt ndalen dritat. Ene njoni shoq i thot tjetrit ej haj e koristim guzhben.Kur vajn dritat ai i thot ha be xhi u bo a e koriste guzhben??? Po thot tjetri. Po xhi i boni??? Ja pajta coca-colen...hehe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri Nov 21, 2008 12:22 am

KANDIDATËT E BDI-së NË PROVIM TEK GRUESVKII pari, mbushet me fryme, i bie derës-
- hyr dëgjohet një zë i vrazhdë
-kandidati hap derën, ndërkohë kryetari i bën me shenjë që të afrohet.
Gati tu!
Ke mësuar për provim e pyet Gruevski. Po, shoku kryetar, i kam mesuar të gjitha leksionet. Pa thuaj cilët janë:
nuk duhet me vjedh, nuk duhet me e çu zërin, duhet me qëndru urtë, duhet me u kujdes për makinën , ta mbaj pastër, duhet me nënshkru vetëm kartolinat për vitin e ri, duhet me ardh në punë në 7 të mengjesit dhe me shku në shtëpi në ora 12 të natës dhe duhet me rrespektu rregulloren e brendeshme te ministrisë; me kostum dhe me krevatë. Mjafton i thotë kryetari, qetësou e kalove provimin
***
-Tjetri, thërret Nikolla. Fol, i ke mesuar leksionet. Si urdhëron kryetar, i kam mësuar si vjersha: cilat janë e pyet kryetari. Nr;1- do jem besnik ndaj platformës së VMRO-DPMNE-së. Nuk njoh cështje me sigël etnike. Nuk ka ligj për simbole, nuk ka gjuhë shqipe, edhe për Kosovën kur të thuash ti imzot. Të lumtë, kështu njerëzish me duhen ne qeveri.
***
-Të vijë i treti, thotë kryetari. Hyn kandidati dhe rri në siklet.
Kryetar i kam mësu të gjitha leksionet, por mbi të gjitha e kam mesuar një leksion që do të të gëzojë shumë.
Kush qenka ky leksion e pyet kryetari: leksion për zvarranikët, e mesova në librin e biologjisë. Shumë mirë, mbaje ne zyre atë libër të shërben si të sillesh në qeveri, ia kthen kryetari

-Ka të tjerë pyet Nikolla! Eshtë edhe një i thotë sekretarja. Të hyjë edhe ai se kam punë të tjera. Hyn kandidati dhe i bjen rrotull që të mos e shkelë tepikun.
Cfarë din për leksionet , thotë kryetari.
I di , i di të gjitha, nuk ka ligj për të rënët e konfliktit,
nuk ka ligj për asnjë cështje shqiptare,
ne do jemi në urdherat tuja, natë e ditë.
Kryetar e kam një kërkesë: kur të fotografohemi si qeveri du me dalë afër jush. Aman ma plotëso këtë kërkesë, nuk kërkoj asgjë tjetër.
Shko, do e diskutoj ketë punë në komitetin e partisë i thotë Gruevski
***
Tjetri, nuk ka ardhur, zoti kryetar. Po, po më ka tregu Alija, është jashtë. Do foli ne telefon , të më tregojë për leksionet që i kam dërguar.
***
Nikolla u ngrit ne kembë, shkoj para dritares dhe bën monolog me veten: këta i rrotulloj si të duan unë, po ç’të bëja me ata të Thaçit, me ata më kishte zënë belaja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri Nov 21, 2008 12:29 am

Pederi

Ndaluni se ju vrasim! Ju piskatshin polict do hajnave tu i njek po ata s’ju vnojshin veshin e vec ngajshin.
Ndaluni bre pedera! Desh plasi njoni polic pi nervozes...
Njoni nalet edhe ju thot shokve: Ikni ju se mu m’pa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Humor-
Kërce tek: