PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 69 arsye pse birra ia kalon femres

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: 69 arsye pse birra ia kalon femres   Fri Nov 21, 2008 12:25 am

69 ARSYE PSE BIRRA IA KALON FEMRËS

01- Një birrë e ftohtë është gjithnjë një birrë e mirë
02- Mundet gjithmonë ta fitojmë një birrë
03- Një birrë është gjithmonë e gatshme dhe e dashur
04- Një birrë nuk ka asnjëherë dhimbje koke
05- Mundet njëkohësishtë të konsumojmë dy birra,pa komplikime
06- Një birrë,s’ështe kurrë xheloze ndaj një tjetre
Per 63 pikat tjera, ne me teper ->
07- S’kemi nevojë të gjejmë kurrë fjalë të ëmbla romantike për një birrë
08- Birra,porositet.
09- Për cdo mbrëmje,mund të kemi nga një birrë
10- Birra,nuk flet
11- Birra,qëndron e perdorshme gjithë muajin (dhe nuk gjakos)
12- Kur mbarojmë me birrën,mundesh kur të duash ta kthesh prap shishen
13- Nëse nuk e mbarojmë,ajo nuk ta kthen shpinën
14- Me birrën vetëm NDONJEHERE ke dhimbje koke
15- Mund të jemi gjithnjë aktiv,pasi të kemi mbaruar më një birrë të mirë
16- As edhe birra malazeze nuk është e mërzitur.
17- Birra,nuk është e dhunshme
18- Birra,nuk është asnjëherë e komplikuar
19- Mund të shohim gjithnjë shumë lehtë brendësine e birrës
20- Një birrë,stë len kurrë qime në gojë
21- Një birrë bjonde,s’është asnjëherë e rrejshme
22- Birra,gjithnjë është e konsumueshme,dhe e kënaqur pas konsumimit
23- Birra nuk të zhgënjen me recipeta për të zmadhuar gjinjtë (ajo s’mban
fare recipeta)
24- Nje birrë,kaherë është e lehtë
25- Një birre ruse,nuk mban erë të keqe,gjat verës
26- Asnjë problem gjuhe me një birrë të jashtme
27- Birra,nuk ka nënë, (No vjehrra)
28- Edhe kur jemi të dërrmuar,ne prapë e zgjedhim birrën
29- Ska nevojë të cosh një birrë në restorant,ajo atje është
30- Nuk rrezikojmë kurrë në sëmundje ngjitëse,duke konsumuar një birrë
31- Birra,s’I haron kurre pilulat
32- Birra,s’është kurrë ne disponim të keq
33- Birra,s’kërkon kurrë një ambalazhë të ri
34- Birrën dhe shokët,mund t’I kesh njëkohësishtë në raporte të shkëlqyera
35- Birra,nuk pretendon se është intelegjente
36- S’na vjen kurrë turp,të na shohin me një birrë ne dorë
37- Birra,ska vëlla të madh
38- Mund të marrësh edhe në publik,një birrë në tavolinë
39- Dy gishta mjaftojnë për një paketë me 6 birra.
40- Një birrë,s’të rrin gjith ditën në telefon
41- Një birrë,s’ju kafshon asnjëherë,pamarparasysh se cfare ndodh
42- Cilado qoftë birrë mund të pozoj në revistë
43- Një birrë s’do ju coj kurrë të bleni tampona
44- Birrën gjithnjë ti e hap I pari,edhe nëse e hap kamarieri ne vend
teje,nuk të vin inat
45- Edhe në 95 vjetë,mundemi gjithnjë ta konsumojmë një birrë
46- Birra nuk ka ditëlindje,as përvjetor (edhe nëse e ka,nuk të kërkon
dhurata)
47- Mund të kemi një birrë nga më të mirat,me më pak se 100 den
48- Një birrë,ka gjithnjë më pak se 25 vjet
49- Birra,është e gatshme për cdo fantazi
50- Një birrë,nuk ngjyroset asnjëherë për të tentuar të duket tërheqëse
51- Skemi nevojë të fikim dritat,për të konsumuar një birrë
52- Birra,s’të pengon kurrë të fleshë
53- Birra,nuk është alergjike nga futbolli
54- Një birrë nuk vrapon pas tipave me BMË
55- Birra,s’të merr të gjithë jorganin
56- Birra,s’kerkon asnjëherë të hajë mëngjesin në shtrat
57- Një birrë,ka gjithmonë shije
58- Një birrë nuk të kërkon ta rregullosh frigoriferin
59- Birra,gjithmonë të mirëpret
60- Birrat s’janë të gjitha të njejta
61- Një birrë,mund ta ndashë me shokët
63- Birra nuk gërhet
64- Edhe në ditën para se të vdesim,kemi të drejtën për një birrë tjetër
65- Një birre,s’I shkon kurrë mendja për dredhëza kur është e mbushur (ajo
kurrë nuk është shtatzënë)
66- Nëse prej një birre ju merren mendtë,kjo nuk zgjat për shumë kohë
67- Një birrë nuk ju kushton shtrejntë për t’iu kthyer
68- Një birrë nuk ju shkakton asnjë problem
69- Dhe fundja,një birrë,nuk do t’I shtrembëronte asnjëherë turinjtë,duke e
lexuar këtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: 69 arsye pse birra ia kalon femres   Fri Nov 21, 2008 1:59 am

hahaha sidomos ajo e 63 esht funny

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
 
69 arsye pse birra ia kalon femres
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Humor-
Kërce tek: