PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 SpEeDeRBlaNd

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 4:59 am

Ej Falco le ti preezantojm anetaret e forumit me Speederbalndin
Fillo ti i pari hahaha... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:05 am

SpeederBland

Speederbland it's not what you think or maybe it is but not at all...so it may be a drug..it may be the air that we breat...speederbland is everything we do ...speederbland is always with us...in bad moments speederbland can get you up...speederbland is our friend...speederbland is speederbland...
besoj gjith kuptoni anglisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:06 am

tani te takon ty zero hour ta pershkruah me mire ...ehehhee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:10 am

shtoj dicka....SPEEDERBLAND IS ALSO A REVOLUTION THAT IS GROWING DAY A DAYS pirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:11 am

Ok.
Le te ja fillojme keshtu....
E keni parasysh ndjesine e te marit 1 ne algjeber.... Jo ??!
Epo kjo te ben qe ne koken tende te lindin ideja te llahtarshme..
Pra ideja e Speederblandit lindi pikersiht ate here..
Speedrebland mund te jete gjithcka qe ju rretho ajri , uji ,toka pra gjithcka qe ju ben te ndihen Out of Scchool .
Peace !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:13 am

Sic e ceku edhe falco Speederbalnd eshte nje revolucion qe po ndodh dhe se shpejti besoj se do ta transformoj boten ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:16 am

shtojm dicka: kush don te behet pjestar te SPEEDERBLAND REVOLUTION le te paraqes nje nick me te cilin do te identifikohet ne kete teme...pranohen edhe nick n eform fjalie...cka te doni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:18 am

hahaha qe une du te bohem pjestar ama s'kom ide per nick ma gjejni ju ni nick name per kete temen ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:21 am

hahaha
mire se na erdhe Alketa*
nuk ka rendesi nicku...
mund te jete edhe pa kuptim ashtu si vet Speederblandi qe nuk definohet me nje fjale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:21 am

hahahah mire se ju gjeta
ok pra le te jete keshtu Alketa nick
ehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:23 am

ne kete teme ty alketa do te nihesh si TRENDY-BLAND ok
? ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:24 am

speederbland ka edhe nje definicion perfundimtar qe do na zbulohet ne momentin e vdekjes tone...ate sekret mendojm se edin vetem ciA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:24 am

hahha si te thujni ju Razz ehehe

p/s g duhet te boj une aa?qfare detyre do te kem ehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:25 am

Pranohesh ne fazen e I
Faza II permban:
Me se paku nje kiks ne jeten tende ne mes te qytetit te Tetoves ose i ndonje lloji tjeter ...
"Nese nuk i plotesoni keto kushte automatikisht refuzoheni"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:27 am

*Zero Hour* shkruajti:
Pranohesh ne fazen e I
Faza II permban:
Me se paku nje kiks ne jeten tende ne mes te qytetit te Tetoves ose i ndonje lloji tjeter ...
"Nese nuk i plotesoni keto kushte automatikisht refuzoheni"

hahahahhahha per te II de shofim ahaha
a mund me te njofshem te raj ktane nese nuk e plotesoj kushtin per fazen e II ahahaha Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:28 am

Fatkeqsisht Po sepse nuk duhet te plotesoni tani ato kushte por do ti plotesoni me kalimin e kohes.
Ju paralajmerojme se do te jeni nen vezhgim ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:29 am

*Zero Hour* shkruajti:
Fatkeqsisht Po sepse nuk duhet te plotesoni tani ato kushte por do ti plotesoni me kalimin e kohes.
Ju paralajmerojme se do te jeni nen vezhgim ....

ehehe ok me kalimin e kohes mund te bohet denise eheheh Razz
ama kom qif te jes pjestare chatej mos ma prejshni qifin eheheheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:31 am

Pranoheniiiiii ......
Urime!
Jeni pjesetarja e 5-te e antarsise...
"Speederbland for life"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:32 am

ej speederblandista ...a mendoni se ciA e din kuptimin e vertet te fjales speederbland....i cili kuptim neve do na shfaqet vetem ne momentin e vdekjes lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:32 am

Ndoshta.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:33 am

flm shom
ehehe;)besoj se de jem n'rrjedhat e kesaj ehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:34 am

Ej ju pershendes dhe ju uroj nje nate te frikshme me plot endra
SpeeDerbalnd 4 Life
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Sat Nov 22, 2008 5:38 am

flm shuum edhe ty nje speederbland per kete nate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Fri Dec 05, 2008 1:45 am

kjo teme diqka qenka zbeh pakes pse more kuu jeni a jeni mire ju themeluesit e saj ehe.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   Fri Dec 05, 2008 2:01 am

po ne jemi themeluesit po disi njerzit frigohen te hyne ne kete shoqat sekrete dhe te fuqishme...

p.s. mos u frigoni hihi lol

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SpEeDeRBlaNd   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SpEeDeRBlaNd
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Tetova- Caffe-
Kërce tek: