PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Lindsay Lohan e Samantha Ronson, ne krize

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Lindsay Lohan e Samantha Ronson, ne krize   Sun Nov 23, 2008 2:44 am

Lindsay Lohan e Samantha Ronson, ne krize


Lindsay Lohan e Samantha Ronson, ne krize
Pas zerave per martesen ne muajin dhjetor dhe udhetimin per te blere unazat, mberrin lajmi se Lindsay Lohan dhe Samantha Ronson ndodhen ne krize.

Ky ka qene shkaku qe dy vajzat kane kerkuar ndihme tek nje terapist i specializuar per problemet e cifteve.

Mendohet se shkak per krizen eshte bere xhelozia e Ronson, pasi Lohan terhoqi vemendjen e ish te dashurit Calum Best ne Londer.

Nje burim prane aktores tregoi se dy vajzat grinden shpesh, por jane ende te dashuruara. Nderkaq, zedhenesi i Lindsay tha se nuk kishte dijeni se aktorja e deklaruar si biseksuale ka nisur terparine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Lindsay Lohan e Samantha Ronson, ne krize
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: