PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Lexoni rregulloren para se të postoni!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Lexoni rregulloren para se të postoni!   Mon Nov 24, 2008 6:17 pm

Lexoni rregulloren para se të postoni!

--------------------------------------------------------------------------------

Përshëndetje vizitorëve të romancës.

1.Nese jeni te rinj ne nen-forumin e Romances ju keshillojme te hidhni nje sy dhe nen-forumeve te tjera,keshtu do keni nje ide me te qarte ne lidhje me tematiken e ketij nen-forumi.(ne kete forme evitojme tema qe hapen tek vendi i gabuar etj.)

2.Para se te hapni nje teme kontrolloni nese tema nuk eshte hapur me pare nga nje anetar tjeter i ketij nen-forumi.Temat e perseritura do spostohen tek PDG ose tek Koshi i Forumit.

3.Gjuha qe perdoret ne nen-forumin e Romances eshte SHQIP !

4.Ndalohen fyerjet e cdo lloji ndaj anetareve te forumit.


5.Ndalohet chit-chatti.

6.Butoni « cito » ju vjen ne ndihme nese postimi i anetarit te cilit doni ti pergjigjeni ndodhet disa faqe me pare,jeni te lutur te mos keqperdorni kete mjet ndihme kur s’eshte e nevojeshme.

7.Moderatoret dhe Super Moderatoret e ketij nen-forumi do bejne te pamunduren te lajmerojne per fshirjet ose moderimet ne tema te caktuara,duke marre parasysh fluksin e madh te vizitoreve ne kete nen-forum s’do jete perhere e mundur.Ju kerkojme ndjese paraprakisht per kete.

8.Postimi I imazheve ne kete nen-forum nuk eshte I keshilluar ngaqe ngadaleson hapjen e Forumit per disa anetare.Natyrisht ka raste ne te cilat postuesi mund te beje te qarte idene e tije vetem nepermjet nje imazhi dhe stafi do kete kuptim te plote per raste te tilla.


Kam vënë re që ka filluar të rritet ndjeshëm përdorimi i gjuhës së huaj në këtë nënforum, qoftë ai i gjuhës angleze. Përdorimi i gjuhës së huaj duhet të jetë sa më i pakët, nuk duhet të diskutoni në gjuhë të huaj (duke përjashtuar raste të veçanta).

Në disa postime shoh që i drejtoheni njëri-tjetrit në gjuhë të huaj, pra jo në gjuhën shqipe.
Ju kërkoj që gjatë postimit të mesazheve tuaja të shkruani në gjuhën shqipe.

Ju faleminderit per mirekuptim.

_________________
"If you risk maybe you'll lose, but if you don't risk you have lost in any case!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lexoni rregulloren para se të postoni!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: