PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Mon Nov 24, 2008 11:02 pm

Tregoheni sa me te drejt ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Mon Nov 24, 2008 11:02 pm

ta mer mendja se meshkujt ska dyshim :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Mon Nov 24, 2008 11:04 pm

Sa me te drejt a,per mendimin tim te dy gjinit jane itelegjent po mashkulli eshte pak me teper.

_________________
"If you risk maybe you'll lose, but if you don't risk you have lost in any case!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Tue Nov 25, 2008 3:29 am

Do isha eksentrik te thoja meshkujt jane me inteligjent.
Ka shume lloj "inteligjencash" dhe esht humbje kohe te thuash femra esht me inteligjente apo mashkulli esht me inteligjente...ne disa aspekte mashkulli ka me shum perparsi dhe ne disa tjera femra esht me e afte...
ne fushen aplikative padyshim meshkujt jane me te mire kurse ne fushen e komunikacionit femrat na kalojn...

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Tue Nov 25, 2008 3:09 pm

me inteligjent jane meshkujt por ma dembela
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WhIsKeY

avatar

Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendbanimi : Dihet mo pi PIROKI...
Puna/hobi : I diplomum i papun...
Humor : WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Wed Nov 26, 2008 10:51 pm

Pse pajtni be femrat as nuk mrohen po as nuk mund ti kalojm...uraaaa per femrat...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Mon Dec 01, 2008 11:23 pm

ej,bill gates,ajnshtajni,isacc njutoni,mendeljevi,nikolla tesla kto far kan kon
meshkuj,ce ni shembull ci e sqaron se kush eshte me inteligjent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Tue Dec 02, 2008 11:15 am

girl-lover shkruajti:
ej,bill gates,ajnshtajni,isacc njutoni,mendeljevi,nikolla tesla kto far kan kon
meshkuj,ce ni shembull ci e sqaron se kush eshte me inteligjent


ashtu si permenda une...meshkujt jane me inteligjent ne fushen aplikative..per kete na kane dal gjeni si ajnshtajn, njuton, tesla...etj.

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Tue Dec 02, 2008 11:34 pm

une mendoj se te dy palet jan intelegjent..ja nisem me disa fakte nga djemt qe na deshmojn per inteegjencen e tyre...1 njeriu i pare qe u krijua nga Zoti ishte pra Ademi-Mashkul..zbulimi se bota eshte e rrumbullaket ishte po ashtu nga mashkulli..zbulimi i kontinetteve te rreja po ashtu ishte nga mashkulli..zbulimi i rrymese elektrike ishte nga mashkulli....dhe shume zbulime tjera fizike dhe kimike nuk po i shkruj ishin nga mashkulli,kjo gje deshmon se meshkujt jan me intelegjent..por une nuk i qendroj shume perkrahe kesaj poteze per arrsyje se ne kohet e sotme femra eshte ajo e cila i ka ne dore po thuaja shumicen e gjerave..se tani askush asgje nuk bene pa mos e pasur mendimin e gruas siq thuajne se as Anton Ceta kur beri pajtimin e gjaqeve nuk e beri menjeher por 1 dite e shpalli dhe diten tjeter e beri d.m.th se ne mbremje eshte konsultuar me gruen ehehe(kjo eshte si nje lloj humori por qe e kam degjuar shume)..e pra gruaja eshte ajo qe e shtini shejtanin ne shishe pra dhe kjo nje fakte tjeter per gruan..une pak si shume u zgjerova ne kete teme..por i qendroj besnik mendimit time te me hershem se te dy palet jan intelegjent n'varet nga rasti dhe nga dhuntia qe i ka dhene Zoti po ashtu dhe nga ajo se sa shume e shfytezojn mendjen e tyre...


Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WhIsKeY

avatar

Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendbanimi : Dihet mo pi PIROKI...
Puna/hobi : I diplomum i papun...
Humor : WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Tue Dec 02, 2008 11:39 pm

O gjema si su vajn mbare te thoni se meshkujt jan me inteligjent, tu vaje mbare pi nonave tuja ci u kan mbajt ne bark 9 muj. Ne e dim se kush eshte ma inteligjen.
Une mendoj se majmunat jon ma inteligjent(paraardhesit ton).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Tue Dec 02, 2008 11:40 pm

o WISKEY lecoje ene niher titullin ok Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Wed Dec 03, 2008 12:04 am

o viski askund skshkraun majmuna,keshtu qe lexoe ma mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Thu Dec 04, 2008 7:32 pm

Meshkujt jan me intelegjent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Fri Dec 05, 2008 2:14 am

ooo whiskey a ende e beson ate teorin se ne jemi pasardhesi e majmunave...sa pak fantazi ka pasur darwini...une do kisha zgjedhur shqipet..Very Happy ty si tduash vazhdo te jesh pasardhes i majmunave hhaha...ate teori e kane hedhur posht sepse skan gjetur unazen qe lidh adn e majmunave me ate te njeriut...nejse... tea ishte kush me inteligjent : vajzat apo meshkujt?
nga vajzat ne historin boterore nuk kane dalur figura te shquara sepse gjithmon vajzat jan keqtrajtuar dhe drejtat e tyre asnjeher skane qene te barabarta me ato te nje mashkulli...keshtu qe mendoj se jane te barabart ne nivel te intelektit...

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija


Edituar për herë të fundit nga FaLcOxXx në Sat Dec 06, 2008 6:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   Sat Dec 06, 2008 12:59 am

Meshkujt jan me intelegjent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush jane me intelegjent meshkujt apo femrat ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Pyetje pa fund-
Kërce tek: