PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Indi, 15 - vjecari vritet per nje leter dashurie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Indi, 15 - vjecari vritet per nje leter dashurie   Tue Nov 25, 2008 1:22 am

Indi, 15 - vjecari vritet per nje leter dashurie
Te
vdesesh per nje leter dashurie. Eshte historia tragjike e nje 15-
vjecari indian, qe guxoi te thyente rregullat dhe te hidhte ne karte
ndjenjat per nje vajze, qe nuk i perkiste shtreses se tij shoqerore.

Fundi
ka qene tragjik per Manish Kumar, qe eshte hedhur ne shinat e trenit,
para syve te se emes. Fillimisht e kane rrahur, shetitur rrugeve me
koken e qethur dhe me pas ka perfunduar mes shinave.

Dashuria
per nje vajze te nje shtrese tjeter, e beri qe disa muaj me pare
adoleshenti te shkelte rregullat dhe t’i shkruante, por gabimi fatal u
zbulua. Ngjarja tragjike ndodhi disa dite me pare ne nje fshat shume te
varfer ne lindje te Indise.

Mesohet se policia ka arrestuar 6 persona dhe nje polic, qe nuk shmangi dot masakren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Indi, 15 - vjecari vritet per nje leter dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: