PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Chris Brown, triumf ne American Music Awards

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Chris Brown, triumf ne American Music Awards   Tue Nov 25, 2008 1:40 am

Chris Brown, triumf ne American Music Awards
Kengetari
i rrymes muzikore R&B, Chris Brown, triumfoi ne ceremonine e
ndarjes se cmimeve amerikane te muzikes, American Music Awards, duke
fituar tre cmime, mes te cileve edhe ate si artisti i vitit.

19-vjecari
la pas kengetaren Alicia Keys, qe u kandidua ne pese kategori, por
siguroi vetem dy statuja. Brown u shokua kur degjoi emrin e tij si
artisti i vitit gjate ceremonise.

Ai shihej si favoriti
kryesor mashkull ne dy kategorite soul/R&B dhe pop/rock. Ndersa e
dashura e tij, Rihanna, fitoi ne keto dy kategori per femra, duke
mundur Keys ne te dy garat. Cmimet e Alicia ishin vetem per diskun e
saj "As I Am".

Duarbosh ne shtepi shkuan grupi britanik “Coldplay” dhe veteranet amerikane te rock-ut, “Eagles”.

_________________
"I would give my live just not to die"

Proud To Be Albanian

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Chris Brown, triumf ne American Music Awards
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: