PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Spears zgjedh Londren per koncertet europiane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Spears zgjedh Londren per koncertet europiane   Thu Nov 27, 2008 7:08 pm

Spears zgjedh Londren per koncertet europiane
Britney
Spears ka konfirmuar 3 dhe 4 qershorin si datat kur do te zhvilloje dy
koncerte ne 02 Arena ne Londer, qe jane edhe shfaqjet e vetme te saj ne
Europe, pjese e turneut boteror.

Biletat
do te dalin ne shitje ne 5 dhjetor, ndersa fansat e regjistruar ne
faqen e saj ne internet mund t’i blejne ato 24 ore me pare. Promotori i
koncerteve tha se mbremjet do te jene speciale dhe Britney do te
kendoje kenge nga albumi i saj i fundit “The Circus”. Ai shtoi se do te krijohet nje cirk qe do te perfshije xhonglere, kercimtare, femra me tatuazhe dhe akrobate.

Kete fundjave kengetarja amerikane do te marre pjese ne show-n britanik te talenteve te reja, “The X Factor”.

_________________
"I would give my live just not to die"

Proud To Be Albanian

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Spears zgjedh Londren per koncertet europiane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: