PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sat Nov 29, 2008 11:37 pm

Une per veti jam tu e degju Lorin-Pergjithmon je ti

Je ti pergjithmon je ti,je e vetmja dhe e fundit dashuri...

Besoj se tema eshte e qarte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sun Nov 30, 2008 1:29 am

Somebody wants you
Somebody needs you
Somebody dreams about you every single night
Somebody can't breathe without you it's lonely
Somebody holds I won't think you will see
That somebody's me
That somebody's me
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RoCk_GirL

avatar

Numri i postimeve : 81
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sun Nov 30, 2008 1:34 am

Cause we all just wanna be big rockstars
Livin in top houses
Drivin fifteen cars
The girls come easy
And the drugs come cheap
We'll all stay skinny
Cuz we just won't eat
And we'll hang out in the coolest bars
In the VIP with the movie stars
Every good gold digger's
Gonna wind up there
Every Playboy Bunny
With their bleach blond hair
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sun Nov 30, 2008 6:19 am

Labi-Beje Zot

Beje Zot qe dhe 1 here,
ta takoj,te me fal nje
perqafim gje tjeter s'kerkoj..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Dec 04, 2008 12:15 am

a pi dojn ikena tzezat tona ska tamel pa mas,ata qe i thir ti njerz,un shkurt i thiri shtaz.Se kan dal e kan ik,e jan zgidh prej shtalles,mos haro ka dallim shum pi te trentin e budalles.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sat Dec 06, 2008 3:33 am

TI do mbetesh per shume gjate shpirti im binjak...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sat Dec 06, 2008 11:57 am

qe smerzitet se sa tmadhe e ke bli Alltin,rencave dhe bulashave ja u nxer renat ne Ledin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sat Dec 06, 2008 11:37 pm

E ti tash nferari sillesh sa e sa locka per ty po perdridhen,dojn te jen femra e tparit jo tuat por dashnoret e ferarit....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sun Dec 07, 2008 7:41 pm

Qka me ba perpara jam ul para nje fjalkryqi,kjo bota lara lara,turli far budalle kyci,ceshtu si un ceshtu si ti shok,hekim kec deri nfund,per me i mbajt xhepat plot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Wed Dec 10, 2008 1:58 am

Qe dreqin e ka kqyr nsy edhe e ka pshty bile luft i ka shpall ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Dec 11, 2008 12:01 am

E hajde hajde zemra ime se te kam harru...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WhIsKeY

avatar

Numri i postimeve : 141
Age : 26
Vendbanimi : Dihet mo pi PIROKI...
Puna/hobi : I diplomum i papun...
Humor : WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Dec 11, 2008 12:02 am

Ani ani ambulanca,
zemra ime eshte si m...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Dec 11, 2008 12:27 am

Asgje me vete s'ke me mare, kur shkon nga kjo bote , mos me le me zemer vrare mos me bej me lot, sa e shkurt kish kan kjo jete ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Fri Dec 12, 2008 4:14 am

Mos me thuaj se eshte nata e fundit qe me ty sonte po flas..
Mos me thuaj se emrin tend asnjeher me sdo ta theras..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Fri Dec 12, 2008 11:52 am

and when im gone just carry on rejoice everytime you hear my voice just want it....

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Fri Dec 12, 2008 11:54 am

Une di shum mir ju per cka keni shku,engjulli i vdekjes pram mka kallxu,e ne ender me tha un ata si kam mar,ata ishin lodh me jet,ata vet me kan ardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Fri Dec 12, 2008 12:45 pm

.......edhe femnen ce ka bille dhe nkoft rospi nese osht e dostit tem un sja kshyri me sy vec i thom lshoe at kurve se skoka per ty o vlla e aj nuk idhohet thot per tmir e ka .........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Sun Jan 04, 2009 10:39 pm

Smundem pa ty e as ti pa mu,
le ta din gjithe se vec ty te du
ti je gjithcka qe e kam ne jet e si ta them se di as vet......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Jan 08, 2009 12:11 am

Con la fuerza de mi corazn
Y el coraje de un amor sin fin
Me armar un dia de valor
Y volver a conquistar lo que perdi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Jan 08, 2009 1:43 am

lasciatemi cantare...perche ne sono fiero....lasciatemi cantareeeee....sono un shqiptaro vero!!

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   Thu Jan 08, 2009 11:47 pm

Me mungon un te betohem pasha kta dy sy,
Me mungon nuk shkon jeta pa ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkruaj disa vargje nga kenga qe po degjon...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Tetova- Caffe-
Kërce tek: