PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 DiCaprio nxjerr ne shitje shtepine ne Malibu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: DiCaprio nxjerr ne shitje shtepine ne Malibu   Mon Dec 01, 2008 6:45 pm

DiCaprio nxjerr ne shitje shtepine ne Malibu
Leonardo DiCaprio ka nxjerre ne shitje shtepine e tij ne Malibu, duke e vleresuar ate 9 milione dollare.
Sipas
“Los Angeles Times”, shtepia permban dy dhoma gjumi, dy banja te medha,
nje ambient me vete per miqte, te shoqeruar me banje, eshte e mbrojtur
nga paparacet dhe ka nje dalje te vecuar me shkalle ne nje gji te
vogel.

Pjese e shtepise eshte nje garazh qe mund te mbaje kater makina dhe nje kopsht i madh.

Aktualisht aktori 34-vjecar eshte duke punuar per filmin e ardhshem “Revolutionary Road”, ku do te luaje perkrah Kate Winslet.

_________________
"I would give my live just not to die"

Proud To Be Albanian

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
DiCaprio nxjerr ne shitje shtepine ne Malibu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: