PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Genta majve te Now York-ut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Genta majve te Now York-ut   Thu Dec 04, 2008 11:04 pmGenta Ismajli ka lansuar ciklin e saj të ri të fotografive që i ka bërë në maje të ndërtesave të New York-ut.
Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli ka lansuar një cikël të ri të fotografive të cilat i ka punuar fotografi i njohur Fadil Berisha.

Fotografitë e Gentës janë paraqitur në facebook kurse pritet që ato të pushtojnë edhe ballinat e ndonjë reviste kosovare.

Në verë të këtij viti Genta Ismajli ka realizuar albumin e saj si dhe një spot që është lansuar nëpër mediat e Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë. Për dallim prej viteve të tjera Genta Ismajli sivjet nuk ka qenë shumë e pranishme nëpër festivale. Paraqitja e saj e fundit ka qenë në festivalin “Kënga Magjike”.

Ndërkaq, kohëve të fundit qarkullojnë përsëri thashetheme që lidhja e saj me Milotin është në krizë. Por, Genta kishte thënë gjatë promovimit të saj se Miloti është njeriu me të cilin ajo ndihet më se miri në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Genta majve te Now York-ut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: