PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Ujori-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Ujori-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:39 am

Ka mundesi te kete ndryshime kete muaje. Kalojeni pjesen e pare te tije
duke biseduar me miqe dhe te aferm -- kush mund te ndermare nje levizje
te matur pa pare gjithe mundesite? Sigurisht qe imputi te tjereve mund
tju tregoje se ku mund te hasesh pengesa. Mos e luftoni ankthin me te
ngrene vetem vazhdoni te pyesni. Kijini kujdese parate nga data 8 me
10, nga 11 ose 12 do te keni vendosur per ndryshimin/et qe do te
ndermerni. 16 dhe 17 do te jene ditet kur do te vini planin ne zbatim.
Ne kete kohe ka mundesi te takoni nje person shume te kendshem dhe
special. Kini kujdes qe te mos i beni ndryshime planeve per shkak te
kesaje lidhjeje te re. Edhe planet me te mira kane probleme kure behen
ndryshime te pallogaritura. Nga 26 deri tek 28 tregoni kujdes te madh
per sa i perket diteve te fundit do ti keni vene punet ne vije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ujori-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: