PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Bricjapi-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Bricjapi-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:40 am

Keni per te qene ne gjendje qe te beni cfare do lloje gjeje argetuese,
qe nga kruajeset e dhembeve deri tek minat dhe pjatat e palara. Kjo
eshte nje nga arsyjet perse njerezit ju pelqejne kaq shume! Vetem mos u
beni shume mendjemedhenj sidomaos nga data 4 dhe 5. Nese fillon te
beshe pushim duke ngrene akullore cdo 15 minuta arterjet dhe bosi juaj
kane per tu ankuar njekohesisht. Mbase ka ardhur koha ta lini kete
zakon te ri. Keni per te qene shume te ndjeshem ndaje te
pandergjegjshmes suaj (mbase keni lindur te beheni nje akullorebres?)
ne daten 8 deri 10, kjo gje mund te ndikoje ne thellimin e karakterit
tuaj. Mbase do te zbuloni gjera te cilat nuk mendonit se ekzistonin aty
ne radhe te pare. Data 20 ose 21 ka per te qene dite shume romantike.
Nga fundi muajit do te keni bere permiresime ne karakterin (dhe diten
tuaj), kjo gje do ju vendose ne nje rtine te shendeteshme. Vetem mos i
merzisni shoket/shqet duke i treguar per faktin se si ishit ne gjendje
te linit akulloren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bricjapi-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: