PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Shigjetari- Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Shigjetari- Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:41 am

Benei detyrat e padeshiruara dhe rutine. Kjo gje do ju lejoje qe te
keni me teper kohe qe te mereni me teper me anet me te kendshme te
jetes kure ato fillojne te shfaqen nga data 4 dhe 5. Sa per cfare ka
per te qene kjo gjera? Yjet keshillojne nje darke romantike ne nje vend
te vecante mundesisht diku ku skeni qene me pare. Kudo qofte
parteneri/ja juaj ka per te shkelqyer aq shume sa skeni per te vene re
fare se sa i bukur eshte vendi ku gjendeni. Nga fundi i mbremjes qe te
dy do jeni duke menduar per kuptimin e jetes. Ne daten 6 mund te vereni
se filozovite e mbermjes se shkuar do kene nevoje te marin nje forme me
konkrete, veproni me kujdes. Kjo gje mund te jete shume pozitive por
varet se sa te ndjeshem jeni. Nga data 20 dhe 21 mendoni per familjen,
e verteta eshte se mund te plotesoni edhe obligimet familjare dhe ato
te lidhjes suaj. Ka mundesi te krijoni nje lidhje ne pune nese nuk jeni
ne nje ose edhe po e jeni do te jete e njejta gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shigjetari- Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: