PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Akrepi-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Akrepi-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:42 am

E pabesueshme! As nuk ju kishte vajtur neper mend se do duhej kaq pune
per te mbajtur nje lidhje te balancuar. Pse cfare mendonit -- se gjerat
do te hecnin vete. Nese e cani koken (dhe ju e cani), do nevojitet te
kaloni ditet e para te muajit duke dhene, dhene dhe duke degjuar dhe
perseri duke degjuar. Nese beni ate qe duhet te beni, gjithecka ka per
te dale per me mire ne daten 4. Festo por mos e tepro. Nga data 10
dicka mund ta prishi ritmin (mbase disa emocjone te cilat mendoje se
mund ti shmangje?). Te degjuarit me kujdes ka per te bere qe gjithecka
te vihet ne vije mbas pake kohe. Nga fundi i muajit me ndihmen e nje
miku keni per te qene ne gjnedje qe ti vini te gjitha punet ne vije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Akrepi-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: