PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Peshorja-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Peshorja-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:43 am

Beni mire ta keni te qarte qe ne fillim te muajit nje gje -- nese nje
konflikt nuk eshte i domosdoshem atehere shmangjuni atije. Do beheni me
dhimbje shpine nese kundrasulmoni sa here qe nje person perpiqet tju
besdise (pse ta cani koken ky eshte problemi tyre dhe jo i juaj).
Tregohuni gjake-ftohte dhe keni per ti qetesuar dhe jo ngacmuar ata
reth jush teksa muaji kalon. Tregoni vemendje, nga data 6 mund tju
shpetoje nje detaje me rendesi ne pune. Prisni sa te vije data 22
perpara se te ndermerni ndonje projekt ose detyre te rendesishme. Nga
fudi i muajit do te jeni duke bere gjitheka njekohesisht dhe duke
aritur sukses ne gjithecka qe beni. Do te keni deshire te lidheni me
dike qe sapo keni takuar mos kini merak ndjenja ka per te qene
reciproke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Peshorja-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: