PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Virgjeresha-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Virgjeresha-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:43 am

Nese je duke bere qef (dhe me fillimin e muajit eshte e sigurt se keni
per te bere shume) dije se ke per te vazhduar keshtu per goxha kohe.
Ska asgje te keqe me kete sidomos nese je duke mbaruar po aq pune
njekohesisht. Kije kujdes ama nga data 6 deri ne 7 nuk keni per ta
pasur te qarte se me ke keni te beni. Nese dele se eshte nje perzjerje
e gabuar, tregohuni fleksibel ka peshq te tjere ne det. Meqenese ra
fjala per detin, perse te mos ndermaresh nje udhetim nga data 10? Nuk i
dhet se ke mund te takosh mbasi del nga ambjenti tuaj i perditshem.
Kudo qe te gjendesh ne daten 22 mos blije asgje! Nuk do keni nevoje per
te dhe nese e merni keni per ta flakur me vone. Data 24 dhe 25 do te
jene te mira per te takuar njerez te rinj. Nga fundi i muajit do te
jeni te keputur. Pushoni pake dhe reflektoni per cfare keni kalar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Virgjeresha-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: