PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Binjaket-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Binjaket-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:45 am

Behuni gati!! Ky muaje ka per te fillluar dhe mbaruar me nje BUM. Nese
nuk do jeni duke ngjitur Everestin ose duke u hedhur me parashute keni
per te qene duke bere perparime shume te medha ne kariere.
Ngadalesohuni paksa nga data 3 dhe kater dhe kontrolloheni edhe nje
here llogrine tuaje bankare, do te keni nevoje per shpenzime nese doni
te vazhdoni te peraroni me te njejtat ritme, nga data 6 keni per te
qene perseri gati te vazhdoni normalisht. Data 11 dhe 12 do ju sjelle
mundesi te tjera perparimi sidomos ne jeten tuaj romantike. Nga mesi i
muajit do te jeni stabilizur mire ne rutinen tuaj. Nga 18 dhe 19
shikojini gjerat me me vemendje per te zbluar se cpo ndodhe ne te
vertete nen aparencat e jashtme. Nga fundi muajit gjerat kane per tu
veshtiresuar pregatituni --blini nje cader, helmete ose qeneroni ne
shtepi. Mos beni veprime te pamatuara, nga data 29 keni per te qene
perseri ne forme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Binjaket-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: