PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 vllezer dhe motra shqiptar per ju ofroj ndihme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
blero_ks
VizitorMesazhTitulli: vllezer dhe motra shqiptar per ju ofroj ndihme   Fri Jul 30, 2010 10:27 am

pershendetje pasi pe sho se esht tema ndihmoni njeri tjetrin.un kam deshir te tregoj per gjith ata persona qe vuajn nga keto gjera ne vijim tme dergojn mesazh privat dhe do tju jap nje adres qe te konsulltohen me te pasi ja vlen,tezja ime ka qen me shum se 10 vite e smut dhe askush ska mujt me sheru perveq qasaj.keshtu qe me garancion te plot 100%,ju garantoj per sukeses.
kush deshiron ndihme urdheroni,pasi edi se vertet kan nevoj dikush por sdin kute drejtohet.
kjo ban mir per keto:
hapjen e fatit.largimin e stresit.sherimin e semundjeve depresive.forcimin e bashkshortesise largimin e magjis,per ecje te mbar te biznesit.per ritje te vetbesimit dhe sugjerime e ndihme me barera popullore dhe per gjithqka per jet te lumtur.

nese hally yt ben pjes ne ndonjeren prej ketyre mos hezito dergom sms privat ti jap kontaktet dhe keni me pas sukses te garantuar.
me falni per postimin,ndoshta esht jasht regullave por ja vlen,pasi esht ndihm e cila duhet shumica prej neve me pas nevoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dukagjin
VizitorMesazhTitulli: gjakova   Sat Jan 29, 2011 11:20 pm

tung nga gjakova jam qe 5viet depresion qfar te bej ju lutem me trgoni is tja bej sepse ende sjom sheru nga ky depresion i thell flm nese ben me shkruni ne nr tel 044725309.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
vllezer dhe motra shqiptar per ju ofroj ndihme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Ndihmoni njëri-tjetrin-
Kërce tek: