PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Wed Nov 12, 2008 10:06 pm

une per vetii asnjeher nuk isha martuuu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Wed Nov 12, 2008 11:49 pm

Jo kurre sisha martu me ja plotsu dikujt tjeter deshiren ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Sat Nov 15, 2008 4:51 pm

Smile ne keto kohe besoj se ne trojet tona me kjo gje nuk ndodh...une sdo u martohesha

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Mon Nov 24, 2008 10:03 pm

Jo asnjeher ne asnje menyr,sduhet te martohem per hatrin e familjes per deshiren e familjes,martohemi per veti,dhe duhet te gjejm at qe duam ne jo te na gjej dikush tjeter nga familja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Mon Nov 24, 2008 10:50 pm


Asnjehere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RoCk_GirL

avatar

Numri i postimeve : 81
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Mon Nov 24, 2008 10:51 pm

joooo asnjiher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Mon Nov 24, 2008 11:06 pm

Po nese eshte e mire pse jo,keshtu qe e mar nje vet cka e zgjedhi nje familja kuptohet do te jeme me mire ateher,mendja te kta dyja jo te tjerat.

_________________
"If you risk maybe you'll lose, but if you don't risk you have lost in any case!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Sat Dec 06, 2008 1:51 am

Jo Asnjeher
sesht reale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Sun Dec 07, 2008 10:13 pm

ska shanc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Tue Dec 09, 2008 6:22 pm

JOoOoOoOo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Wed Dec 10, 2008 12:44 am

nuk esht ne planet e mija

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Wed Dec 10, 2008 12:56 am

jo dhe pik i vendojm kesaj ceshtjeje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Wed Dec 10, 2008 1:25 pm

JO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   Fri Dec 12, 2008 7:20 pm

Aii ene ju sa keni ngul kam se nuk i mirni,cello cello kto trit e sodit.

_________________
"If you risk maybe you'll lose, but if you don't risk you have lost in any case!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do martoheshit me dike vetem pse familja ka deshire..apo ka vendosur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Pyetje pa fund-
Kërce tek: