PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Real Madrid

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:06 pm

gabim ije,ne jemi ne vendin e 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:08 pm

nejse prap ngelni te dobet

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:09 pm

amen ma te fort se ju..hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:10 pm

po po ama per fat tmajr ne smbam serba si nenkryetar...mijatovici pfffffffff

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:11 pm

O ti Falcox per te kane Reali ma i fort se Milani eshte pranoe mom ben derder hehe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:13 pm

gresa number 1,o falcoxxx ndegjo cka thot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:17 pm

hahhaa ...gressa reali ka 16 kupa nderkombetare kurse milani ka 18 kupa nderkombetare....d.m.th. milani dhe falcoxxx 1-0 reali girllover gressa dhe loser hahahaha

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Fri Nov 28, 2008 11:18 pm

Hahahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Mon Dec 01, 2008 12:15 am

ej si be hupet ncnncc oofofof

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Mon Dec 01, 2008 6:15 pm

po nodhen ene ajo deni her te hupish

_________________
"I would give my live just not to die"

Proud To Be Albanian

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
WhIsKeY

avatar

Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendbanimi : Dihet mo pi PIROKI...
Puna/hobi : I diplomum i papun...
Humor : WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Mon Dec 01, 2008 11:29 pm

Foraca Albin(GETAFE). Ej se di pse amen Realin e urej me gjith ZEMER. Realin sma dojn as enet e gjakut...Forca Inter...Whiskey
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Mon Dec 01, 2008 11:34 pm

ej nauk se kije ene gjaku taj,ma majr albini se milani tet munse uuauaua,ajo hupi pi tiranes a juve u mundi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Mon Dec 01, 2008 11:58 pm

"El-Pipita" shkruajti:
po nodhen ene ajo deni her te hupish


Ka nejs te ndodhje si shpesh,ama ene ai siper teje casha e ka punen nisoj si tej hahahahahaha.

_________________
"If you risk maybe you'll lose, but if you don't risk you have lost in any case!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Tue Dec 02, 2008 11:11 am

girl-lover shkruajti:
ej nauk se kije ene gjaku taj,ma majr albini se milani tet munse uuauaua,ajo hupi pi tiranes a juve u mundi

o mos ma nguc milanin...se ju prej nje ekipe liges tret hupet per kup...a ne pi tiranes...ku ene i fitoum 5 mln euro ene plus esht ekip e liges tpare ne albania! Twisted Evil Twisted Evil ene kur da e hekni atmijatovicin...at serbin pi reali ateher de boheni ekip per se mbari...ksha nauk!! hahaa


FORZA MILAN

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
B3sY

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Vendbanimi : Ilirida
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 04, 2008 12:27 am

Real Madrid zyrtarizon blerjen e Huntelaar

Lajmi eshte konfirmuar nga te dyja palet edhe pse bardhekuqte nuk kane preferuar te japin detaje ekonomike.

Qe prej mbremjes se sotme, holandezi Klaas Jan Huntelaar eshte nje lojtar i Real Madrid. Sulmuesi i Ajax ka mundur te nenshkruaje per kampionet e Spanjes pas bisedimeve te dendura mes dy klubeve qe mesa duket kane arritur ne nje pike te perbashket.

Sipas te dhenave te para, Real do paguaje rreth 20 milione euro per lojtarin. Lajmi eshte konfirmuar nga te dyja palet edhe pse bardhekuqte nuk kane preferuar te japin detaje ekonomike. Pas vizitave mjekesore, Huntelaar do nenshkruaje nje kontrate qe do ta lidhe me Realin deri ne qershor te vitit 2013.

Aktualisht sulmuesi sapo e ka marre veten nga nje demtim ne kaviljen e majte, por ne fushe do rikthehet vetem me Real Madrid ne janar te 2009-es.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Sat Dec 06, 2008 1:49 am

Haj per hajr ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Sat Dec 06, 2008 6:10 pm

hahaha a e dini se huntelaaribn e keni blere te lenduar ofofof...

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 10:45 pm

Real Madrid 2 - 0 Inter

25min. Raul
78min. Casilas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:26 pm

real madrid 5-0milan

1min.gatuso(og)
2min.ronaldinho(og)
3min.maldini(og)
4min.diara
5min.shuster
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WinnerNumri i postimeve : 35
Age : 26
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:29 pm

po ki reali sdin te luje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:31 pm

taj cullo mcohu tshkrujsh niher msg 2 oshte xhi postojsh ke ngatru adres hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:32 pm

hehheh,reali eshte e para nbote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WinnerNumri i postimeve : 35
Age : 26
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:40 pm

me tuli mihatovicash de shkojsh dekundi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:41 pm

ma na baj gajlen taj neve raj urt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WinnerNumri i postimeve : 35
Age : 26
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Real Madrid   Thu Dec 11, 2008 11:44 pm

jaja ki si fajtet meniher per reallin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Real Madrid   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Real Madrid
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: SPORTI :: La Liga-
Kërce tek: