PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Thu Nov 13, 2008 2:14 pm

Pershendetje people!!!

Jam FalcoXxX, kete nick e zgjodha per arsye se eshte perkthim i emrit tim ne italisht...3 x
jane nga nje film i Vin Diesel...; vij nga Tetova...mosha ime esht 97 vjecare...kush ka pak logjik do e gjej moshen time...97 vjec..hihi
nejse, sic thash ne titull...beni pak vend se erdhaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Thu Nov 13, 2008 2:53 pm

harova te them...
SEIG HEIL....
HEIL HITLER...
lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Thu Nov 13, 2008 10:02 pm

hahah mire se erdhe shokii
haj te urroj te kalosh shuumee mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Fri Nov 14, 2008 12:59 am

faleminderit shkatrruse...me ju admina te forumit esht kenaqesi te qendrosh para kompjuterit Very Happy

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Fri Nov 14, 2008 5:18 am

MIre se erdhe dhe besoj se do tja kalojsh ashtu si don ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
houseNumri i postimeve : 1
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Fri Nov 14, 2008 5:37 am

Mirsejugjeta krejtve besoj se do ja kalojm mir ne forumin e tetoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Fri Nov 14, 2008 5:12 pm

Mire se na erdhe house besoj se do ngeleni i kenaqur.


Respekte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Mon Nov 24, 2008 7:37 pm

upss Qenka patjeter me u prezantua ne forum ani..
emrin ekam thupra sikur ne pseodonim
jam mbi 50 vjet
sjam i martuar
jetoj gjithkund
dhe ju pershendes gjitheve qe te kaloni sa me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Mon Nov 24, 2008 8:44 pm

Mirë se erdhe thupra1.

_________________
Se këtu i thonë Shqipni , gjitha Iliri. Kur nga nje det ne tjerin det isha zot Vetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Mon Nov 24, 2008 8:51 pm

Mir se ju gjeta Gjithevee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
anacondaNumri i postimeve : 9
Age : 25
Registration date : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   Wed Nov 26, 2008 5:02 pm

mire se na erdhe ja kalofsh sa me bukur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
EEERDHAAAAAA....SHTIHUNI PAK TA ZE NJE VEND...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: